Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nőgyógyászom elrendelt 3x1...

A nőgyógyászom elrendelt 3x1 Clostilbegyt tablettát. Ez a második hónap, hogy szedem, de nem látnak érett petesejtet, de a bal petefészkem meg van duzzadva. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk a nőgyógyászom el rendelt 3×1 clostilbegyt tabletát ez a második hónap,hogy szedem most lennék közép időben és ma voltam uh-on és nem látak éret petesejtet,de a dokim azt mondta mikor megvizsgált,hogy a bal petefészkem meg van duzadva és 2 nap múlva kell kontrolra mennem.
2008. jan. 9. 13:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én most kezdtem szedni először a clostit(december 17én).Én is voltam hüvelyi ultrahangon utána és 3 pete érett meg,azt hiszem 16mmre és 18mmre,utána szuri a tüszőrepedésre,azota sárgatesthormont szedek.Lehet neked is megérett,csak szeressétek egymást:-)!!!
2008. jan. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!