Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki használ pg53 mikroszkópot?...

Ki használ pg53 mikroszkópot? Segítsen!

Figyelt kérdés
okt 22-27-ig páfrányos volt a kép.Ma újra az lett de brutálisan tele az egész kétszer is csináltam egymás után.Lehet hogy csak most van a peteérésem vagy ez már lehet hogy a terhességet mutatja?
2010. nov. 1. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Dobd el azt a szart, sexelj akkor ha jólesik.
2010. nov. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
most vettem 1 hónapja.érdekelt hogy van e peteérésem egyáltalán?meg babát szeretnénk!
2010. nov. 1. 10:38
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Akkor inkább keress fel egy nőgyógyászt és beszéljétek meg a dolgot, világosítson fel egy kicsit.
2010. nov. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

használtam több alkalommal is ilyen kismikroszkópot én is.

Engem is többször megkevert, hogy szinte össze-vissza mutatott hol páfrányokat, hol pedig köröket.


Valószínű tényleg nem túl megbízható módszer a peteérés kimutatására.


Másik módszar az ovulációs teszt, de annak a használata is gyakorlottságot és tapasztalatot igényel.

2010. nov. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27. után már nem volt páfrányos és ma újra az lett? Ez fura. Jól használtad? Mert a használat előtt 1 órán át nem szabad se enni se inni. Nem lehet, hogy ez zavart bele az eredménybe? Én 1 hónapja használom de nekem eddig pontosan mutatott mindent. Én hőmérőzök is mellette, hogy biztos legyek a dolgomban... :)
2010. nov. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Betartom rendesen sőt néha előtte két órát nem iszok meg eszek.Hőt nem mértem most majd esetleg jövő hónaptól.Ha esetleg 22-e körül volt ovum akkor most már jelezhet terhsséget?
2010. nov. 2. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!