Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki segítsen? Fogamzásgátló...

Valaki segítsen? Fogamzásgátló tabit szedek (belara), majdnem minidig pontosan szedem be! Max egy óra csúszás! De már egy hete nagyon görcsöl a hasam és fáj a fejem, és furcsán érzem magam! Szerintetek mitől van?

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:

A tablettákhoz nem értek, de ha baba okozza a tüneteidet, akkor már kimutatná egy teszt.

Holnap reggel első vizeletből csinálj egyet.

2011. szept. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy terhes vagy, az egy óra ide-oda nem akkora hiba. Ha gondolod, tesztelj, és két hét múlva még egyet!

A tünetek lehetnek fronthatás, vagy akár valamilyen lappangó virózistól benned.

2011. szept. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dettó így vagyok én is. Lövésem sincs mi van velem. Mióta szedem a bogyókat sose görcsölt a hasam. Most meg folyton. Furcsán érzem magam. Felvetődött nálam is a terhesség gondolata, de ennyire komolyan még nem.
2011. szept. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A fejfájás oké mert már máskor is fájt!de ilyen görcseim még sosem voltak bal oldalt a bordám alatt vagy vele egy vonalban fáj!Sokszor kelek fel h rosszul érzem magam. az biztos h nem pszichés alapon történik!jövőhéten megyek nőgyogyhoz!már vettem egy tesztet, de nem mertem megcsinálni!:D nem azért mert baj lenne ha lenne egy édes babám, hanem félnék h valami baja lenne! neked milyen tüneteid vannak, és mióta?
2011. szept. 16. 17:03
 5/7 anonim ***** válasza:
gyógyszer mellett lettem babás 6éve.Csodálatos,egészséges 4kilós babám született.Nem lesz semmi baja a picinek,mert gyógyszert szedtél közben.Elég hányás vagy hasmenés és a gyógyszer máris nem szívódik fel kellő képen,így teherbe eshetsz mellette.Nekem semmi tünetem nem volt csak késett.8éve volt egy komoly cisztám az viszont nagyon kellemetlen görcsöket okozott.
2011. szept. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nekem a vesegörcsöm volt ilyen, plusz hányinger. Csinálj egy tesztet, és szerintem látogasd meg a háziorvosodat.

2011. szept. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Anyumnak volt már több vese köve is, de nekem nem ott fáj ahol neki szokott!a párom anyukájának is cisztája volt és neki is hasonlóan majdnem ugyan ott fájt!most egy kicsit meg ijedtem!nem sokára megyek orvoshoz aztán meglátjuk mit mond! köszi az eddigi válaszokat!:)
2011. szept. 17. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!