Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valakinek teherbeeseskor...

Ha valakinek teherbeeseskor Candida fertozese van, meg lehet menteni a terhesseget?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj miatta, kezeltesd mindenképp, semmi baj nem lesz! Ha pedig most "próbálkoznátok" a babával, inkább ne, nehogy átadd a partnerednek, ő meg majd vissza.

Nagyon sok nőnek van a terhesség elejétől gombás fertőzése, ráadásul visszatérő is, és semmilyen problémát nem okoz!

2011. nov. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt. Kaptam egy honapja kezelest, de ugy erzem visszajott. SZeretnek megszabadulni tole, hogy ne igy kezdjem a terhesseget, ha majd sikerul.
2011. nov. 5. 16:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem ami nagyon bejött, az a Gynophilus kapszula. Rengetegszer volt gombás fertőzésem, állandóan visszajött. Kipróbáltam ezt a kapszulát, és mintha elvágták volna, mondjuk 2 hétig használtam. Azóta ha érzem, h nincs valami rendben, viszket vagy ilyesmi egyből rakok be egy kapszulát, használom néhány napig, és nem jön ki újra.

Nekem a nődokim ajánlotta, és bejött. Ha nem próbáltad még, vegyél egy dobozzal, nézd meg segít-e. A DM-ben lehet kapni, ha van kuponfüzeted, joker termékként olcsóbban meg tudod venni, mint a gyógyszertárban. Alapára kb. 3000 Ft.

2011. nov. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszi szepen az infot a Gynophilus kapszulaval. Vettem is es naponta kettot akarok hasznalni.

Az lenne a kerdesem, hogy szukseges a huvelyoblites?

2011. nov. 8. 07:06
 5/5 anonim ***** válasza:
A lényeg az, hogy nagyon vizezd be a kapszulát, mert nem fog rendesen feloldódni, tartsd 1-2 percig meleg víz alá, amikor már lágyabb a kapszula, akkor helyezd fel. Nekem néha volt olyan, hogy nem jött ki az egész, olyankor én is irrigáltam, de volt, hogy nem és teljesen oké volt. Úgyhogy szerintem csináld úgy, ahogy érzed:)
2011. nov. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!