Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség, ciszta és azok...

Terhesség, ciszta és azok tünetei. Félreérthetőek?

Figyelt kérdés
Augusztusban jött meg utoljára.Tesztet csináltam egyet,ami negatív volt.Aztán elmentem dokihoz,mert hát valami akkor is okozza a kimaradást.Azt mondta cisztikus képletet lát az UH-on,ami nem zárja ki a terhességet.Adott időpontot következő UH-ra kontroll miatt.Közben jöttek a tünetek és már a melltartó elviselése is problémás,mert nagyon érzékeny a mellem.Csináltam egy újabb tesztet pénteken,amin uyan nem egyértelműen,hanem nagyon halványan éppen csak kivehetően volt egy második csík.Szombaton volt egy kis barnás váladékozásom,majd pedig csütörtökön úgy nézett ki hogy megjött,de ma már kedd van és elmúlt.Amúgy kb. 5-7 napig szokott tartani a menszeszem.Időpontra pedig csütörtökön kell mennem.Szerintetek mi lehet a helyzet?Okozhat a ciszta ilyen tüneteket vagy van esély még a babára?Mert a melleim töretlenül nagyon érzékenyek.
2010. nov. 2. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
hogy ha nagyon minimálisan is, de ott van az a 2.ik csík, inkább babára gyanakodnék mint cisztára
2010. nov. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy a ciszta és a terhesség tünetei azonosak, ezt én már sajnos tapasztaltam!

Viszont mégis van egy különbség a kettő között, mégpedig az, hogy egy teszt csak a terhességtől lesz pozitív!!!

Úgyhogy GRATULÁLOK!!!

2010. nov. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Párom szerint az csak azért látszott,mert ott kellene megjelennie a második csíknak,ha terhes vagyok.De szerintem ez hülyeség.Jó,igaz,hogy nagyon meg kellett nézni,de előre nem jelzik,hogy hol is kellene lennie a második csíknak,nem?

Meg akkor mi volt ez a mensi szerű valami?

2010. nov. 2. 13:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így hogy nagyon halovány volt a második csík 2 szer is és nem is lett baba.Csinálj még egyet holnap vagy azután hátha erősödik!
2010. nov. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!