Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fer14 segíthet 1 millió/ml...

Fer14 segíthet 1 millió/ml sperma eredménynél?

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 14:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hát ha akarod, kisérletezhetsz vele, csak végül ne szaladjatok ki az időből, ha nem megy, akkor irány a lombik...
2010. nov. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
48%

Sajnos a FER14 sem tesz csodát:( Az egymillió nagyon nagyon kevés, gyakorlatilag 0, hiszen az alsó határ 40 millió.

Inkább forduljatok szakorvoshoz, bár csodák mindig vannak. én azért drukkolok!

2010. nov. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

ezt senki sem fogja tudni megmondani. Épp az előbb írtam egy másik kérdésre, hogy nálunk 2milliónál 2 hónapos kúra után már használt és spontán estem teherbe, sőt már a 2. baba jön így. :)

sok sikert! Kérjétek ki andrológus véleményét! Én esküszöm a FER14re és azt hiszem ez érthető is....

2010. nov. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Hát ha van időtök meg türelmetek próbálkozzatok. De szerintem max. 1 % esély van. Meg azon kívül drága is, és hát nagyon-nagyon fel kéne javítani azt a spermát.
2010. nov. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Ez az, nagyon-nagyon fel kellene...és sajnos reménytelennek tűnik... Drága a bogyó, főleg úgy, hogy fel kellene utaznunk érte Pestre. Lehet, hogy hétvégen megejtsük a kis túrát...

Arra is gondoltam, hogy külön venni pár vitamint, pl. cink, szelén, magnézium, ilyenek... Már nem is a természetes út a cél, hanem az inszem. Anyagilag könnyebb lenne...

2010. nov. 2. 15:38
 6/18 anonim ***** válasza:

3millió/ml volt a férjem spermaszáma februárban. Kapott Choragon injekció kúrát, szedte a FER14-et és E vitamint.

Májusban 15 millió/ml lett a szám.

De azóta sem jött össze a baba.

2010. nov. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

pfff igazad van, a lombikgyerek legalább ingyen van... még ez a hozzáállás.... :S

meg nem is értem minek felutazni pestre érte, amikor postán lehet csak megrendelni?:S meg is érdemled az inszemet ilyen hozzáállással...

2010. nov. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
64%-os valamit nagyon félreértett. Nem a természetes mód a cél (mivel arra nagyon kicsi az esély), hanem az inszem, hogy legalább NE lombik kelljen, ami min. 100.000 Ft. Tehát a lombik HELYETT az inszemet szeretnék elérni. Nem a természetes mód helyett az inszemet...
2010. nov. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó előtti válaszoló! Gondolom neked is teherbeesési problémád van, azért vezeted le pont rajtam a feszültséget...nem baj...

Vajdaságban élünk, ez a kiba..ott ország évente 1000 lombikot támogat, amikor csak az injekciókat kellene fizetni. Gondolom ebbe az 1000-be nekünk esélyünk sincs bekerülni, hiszen csak Belgrádból ált.3000-en jelentkeznek... Az inszem Szegeden Kaaliban kevesebbe kerülne, mint itthon TB támogatással. Még a lombik is olcsóbb lenne. Anyagilag sem vagyunk eleresztve jelen pillanatban... Inszemet még birnank 3-4 havonta csinálni, kb.200-250 eurt összehoznánk valahogy, de egy lombik legalább 1,500 euró. Nálunk 2500 euró+még a gyógyszerek. Röviden ennyi. Mostmár tudod ezeket a tényeket. Tessék: ITÉLKEZHETSZ! Tudod van elég bajunk igy is...

2010. nov. 2. 18:04
 10/18 anonim ***** válasza:
Nagy az isten állatkertje...én nem tudok ehhez a témához hozzászólni, de kitartást nektek és remélem sikerülni fog nektek
2010. nov. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!