Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy éve próbálkozunk eredményt...

Egy éve próbálkozunk eredménytelenü,20 millio helyett 11 millió a sperma létszám ennek a 66 százaléka élletképes. Inszeminációra készülünk, sikerülhet?

Figyelt kérdés
Vagy ne is ábrándozzak ,a doki szerint ez a mennyiség elég az inszeminációhoz.
2008. szept. 9. 11:45
 1/5 A kérdező kommentje:
azt szeretném tudni hogy van e valaki közöttetek akinek sikerült a teherbeesés kevesebb sperma koncetrációval ,szóval 20 millio alatt
2008. szept. 9. 11:47
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen sikerült pedig nem sok remény volt rá. Egyetlen egy kell, de annak nagyon kis ügyesnek kell lennie. Próbáljátok a legoptimálisabb időben csinálni. Én hőmérőztem és volt, hogy uh-ra is elmentem biztos, ami biztos alapon megjegyzem nem akkor estem teherbe:-)
2008. szept. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi, ha nem titok ird meg hogy több vagy kevesebb volt 11 milliónál:)

ezek szerint nektek nem inszeminációval sikerült:)gratulálok nektek

2008. szept. 9. 12:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Én csudajókat hallottam a Multi-Macáról, szerintem, egy próbát megérne! igaz, hogy 3 hónap alatt éri el a kívánt hatást, de minimum megduplázza a spermaszámot azalatt!
2008. szept. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első válaszolód vagyok, nekünk 14 millió volt viszont ők mind életképesek voltak. Nagyon jótékony hatása van a talpmasszázsnak a különféle értisztító kapszuláknak, mi természet gyógyászt is megkerestünk. Ne keseredj el mi a teljes totális nulláról indultunk egy darab nem volt, bár a férjemet műtötték, mert baj volt az egyik heréjével. Teljes szívemből drukkolok nektek, ha még tudok segíteni írj nyugodtan, minden tapasztalatot szívesen megosztok veled!
2008. szept. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!