Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel teszteltem egyet...

Ma reggel teszteltem egyet kíváncsiságból péntekre vagy szombatra nem várom. A teszten a tesztablakban alul nagyon halványan látszik a csík alja ez most átverés vagy kezd pozitiv lenni a tesztem?

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 08:50
 1/9 anonim ***** válasza:
na kivárjuk mi lesz az eredmény..:)de még majdnem egy hét van a nemvártig, bár ha korai pé d volt...én is ma fogok tsztelni
2009. márc. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem jössz fel msn-re?
2009. márc. 23. 08:53
 3/9 anonim ***** válasza:
skypom van
2009. márc. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hu az nekem nincsen
2009. márc. 23. 09:00
 5/9 anonim ***** válasza:

akkor privi max

na megyek, izgulok ezerrel

2009. márc. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ird meg mi volt
2009. márc. 23. 09:27
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szeptemberben voltam ugyanígy, már elég korán kimutatta a terhességet, nemvárt előtt 5 nappal... Nekem is csak halványan az elején, aztán egyre erősebben. Mikor lehetett péd?

2009. márc. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
elméletileg 14.-én
2009. márc. 23. 09:31
 9/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Nekem akkor elméletileg szeptember 25-én kellet volna pémnek lenni, de hamarább volt, ez tuti, nekem azért mutatta ki a teszt is hamarább. Én sem akartam először hinni a szememnek, azt hittem, hogy csak beképzelem magamnak a csíkot, mivel akartuk, és azt sem akartam elhinni, hogy elsőre sikerült, menzi után két nappal. Aztán még kétnaponta csináltam a teszteket, de a 3. után mát tuti volt a csík. Szóval elég bonyolult volt a helyzet, remélem, érthető voltam.

2009. márc. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!