Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma 43 napnál tartok s elkezdte...

Ma 43 napnál tartok s elkezdtem barnázni sajnos...ma reggel negatív volt a tesztem, ill a kontroll csík is alig látszott. Szokott késni másnak is ennyit?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk babát...én nme értem mi van már, ráadásul h kb másodjára késett ennyit...másnál is elő szokott fordulni??Nektek doki mond vmit, v van rá gyógyszer??
2009. jan. 7. 13:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én is így vagyok mint te.Elöző hónapban 43napra jött meg.Most megint 8napja késik,vannak negatív tesztjeim,semmi mensis érzés.Elöző hónapban voltam dokinál,csin.egy hasi uh.,azt mondta minden ok,lehet probálkozni a BABÁval.Én se tudom ilyenkor mi van,de ez az állapot nagyon nem jó!Nem tudom mikor van PÉ.nem tudom mikor jön meg,mikor teszteljek stb.Veled is ez a helyzet?
2009. jan. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
szia, jajj ne is mond iszonyat csalódott vagyok, én júlban voltam dokinál mert első kisfiúnk legelsőre összejött így elmentem h mi van ...azt mondta minden oké...de most néztem folyásom s képzeld 25 napon voltPÉ-m...cickafarkot ittam de minek...most 21-én épp félidőben ill 15 napon megyek dokihoz újra h nézze meg van e petém s megfelelő nagyságú e...én nagyon el vagyok kenődve
2009. jan. 7. 13:44
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk első BABUKA lenne így én is oda vagyok rendesen.Nekem csak ezt az UH.csinálta,más vizsgálatot még nem.A gy.szert 4hónapja hagytam abba,2hónapja Elevitet is szedek.Kicsit fura,hogy nem nézett sem peteérést,sem nyálkah.vastagságot,úgy tudom gy.szer után azért szoktak.Már úgy érzem sosem lesz BABUKÁM!Mit tehet ilyen helyzetben az ember?Vár?De meddig?
2009. jan. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nagyon sajnálom csak nekem is jó sz.r h nekem meg elsőre jött első most meg fél éve semmi...nekem dokim hüvelyi uh t is csinál most is fog, s megmondom e amúgy is h nézzen petenagyságot ugye épp félidő elvileg meg nyálkahártyavastagságot...de amúgy első babám első teszt ki nem mutatta...úgyhogy neked most van esélyed...::)Én meg femibion szedem amúgy de minek...
2009. jan. 7. 13:53
 5/11 anonim ***** válasza:
Az első Babád gy.szer abbahagyása után sikerült elsőre,vagy te nem is szedted csak probálkozásra elsőre?Akikkel besz.és szedtek azoknak sik.elsőre.Akkor nekem miért nem?! :( Ha dokihoz mész ezeket a vizsgálatokat kérni kell,hogy csin.meg vagy ő magától csinálja?Menjek el félidőben és kérjem tőle?Ma viszont jelentkezett v.mi fehér folyás ami nem tudom mi,mert ilyent még nem tapaszaltam.Neked a Babánál volt ilyen,vagy ez mensi előjel?Annyi kérdés merül fel ilyenkor az emberben,főleg így tapasztalatlanul,és sajnos ezen az oldalon is sok lehurrogást kap az ember.Kösz,hogy te legalább ilyen rendes vagy!
2009. jan. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

hát egy cipőben járunk nekem is jó h nem vagyok egyedül:)

Mikor teszteltél??Elsőnél nekem cicim fájt nagyon s úgy éreztem mindjárt megjön.De ez több mint két éve volt:(

Szedtem gyógyszert de próbálkozás előtt egy évvel hagytam abba mert nem bírtam.

S 2006 janban úgy gondoltuk h próbálkozunk, még házasok se voltunk márc volt egyházi esküvőnk...s össze is jött rögtön, én ezért nm értem.

Nekem dokim genetikus is nagyon jó szakember, s ő mindent alaposan megcsinál, de most ha kimaradna vmi mondani fogom...ha neked nem sikerül most akkor sztem menj félidőben h megnézzen, de azt csak hüvelyi uh val láthatja....van az neki??

2009. jan. 7. 14:11
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen van neki minden,a kórházban rendel.Ha most sem sikerült elmegyek a következő hónapban,csak így(hol 28nap,hol 43nap)nehéz lesz eltalálni a félidőt!Nálunk meg van minden,én 26vagyok,férjem 31,csodás ház,jó anyagi körülmények csak az a pici életke hiányzik aki igazán boldoggá tenné az életünket!Hiába van meg mindenünk,ha nincs Babánk:( Úgy irigyellek,hogy ott a kisfiad aki boldoggá tesz minden nap!A családba rengetek BABA van,én tantó vagyok,anyukám óvonő,csupa gyereksereg,csak nálunk nincs:( Rem.minnél hamarabb sik.a kisfiadnak a testvérke,nekünk pedig az első!
2009. jan. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

hmmm jó sok közös pmt:)én meg tanárnő, 27.ill 12.- én 28 éves...férjem 32...mi is most vasárnap költözünk szép kertesházba...nekünk is jó anyagi körülmények vannak szerencsére, szülők is sokat segítenek...csak én szerettem volna ha 2,5-3 év van köztük...s nem kell visszamennem dolgoznom, ..de jó lenne....

Mindenképp nézesd meg magad...privátban nincs kedved folytatni??

2009. jan. 7. 14:27
 9/11 anonim ***** válasza:
Ok.Szivesen,örülök,hogy te ilyen jó fej vagy legalább!
2009. jan. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ami a kérdésem előtt van kérdés...h jövő 7 szerdára nem várja v vhogy így kezdődik, ott első válaszoló én vagyok, s ott lehet írni h privát e mail írása a válaszolónak ok??Itt azért nem írnám le címem, ott írj, s válaszolok:)
2009. jan. 7. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!