Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lecsúszott a gumi szeretkezés...

Lecsúszott a gumi szeretkezés közben. De már késő. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Az a helyzet h még decemberben lefeküdtem a barátommal de lecsúszott a gumi és ott bent marad, de azonnal kihúztam...Ami még számít talán h a barátom nem élvezett el, de félek h az előváladékkal ott bent annyira összekentem! És már 2napja nem jött meg:S

Mit csináljak?:S Igaz még nagyon fiatal vagyok de ne hurrogjatok le! Légyszi segítsetek! :S


2009. jan. 7. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem nagyon kicsi az esély így a babára. Semmit nem tudsz már tenni, rögtön utána kellett volna egy nőgyógy ügyeleten szurit kérned 72 órán belül.


Csinálj egy tesztet. Ha negatív, akkor mázlitok volt, ha pozitív akkor el kell döntened, hogy szeretnéd-e a babát vagy sem.


Nem fog lehurrogni senki, ez nem a ti hibátok :)

2009. jan. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De én még nem akarok gyereket mert nagyon fiatal vagyok! :S
2009. jan. 7. 17:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor marad az abortusz. Már ha terhes vagy. De mint írtam erre nagyon kicsi az esély. Csinálj egy tesztet mindenképp!
2009. jan. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy még nem állt be a mensid, és egyszerűen csak a rendszertelensége miatt késik.

Szerintem vegyél egy tesztet, így nem fogsz hiába idegeskedni.

Ha meg mégis terhes lennél, akkor is jobb, ha minnél hamarabb megtudod, hogy felkészülhess arra amit tenni kell.

Reggel tesztelj az első vizeletből, úgy biztosabb lesz az eredmény.

Sok szerencsét!

2009. jan. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!