Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma barátnőmmel szeretkezés...

Ma barátnőmmel szeretkezés közben vettük észre, hogy kiszakadt a gumi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem élveztem belé, és már a második együttlétünk volt egymás után (természetesen másik gumival), és kb fél, vagy egy percen át voltunk így. Mégis félek, hogy valami baj lehet. Mit kéne tennem? Egyikünk sincs még 18, és a szülei se hiszem, hogy jó néven vennék a dolgot. 12.-én múlt el a havija. Masculan gumi volt,elvileg spermicides
2009. jan. 26. 23:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztosra akartok menni, 72 órás tabi! Ha az 1. kör után nem mostad le a spermát és úgy húztál gumit és úgy szakadt ki, még nagyobb a kockázat. Amúgy az előváladék is tartalmazhat spermiumot.
2009. jan. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

pontosan, ha nem volt mosva + előváladék akkor elég esélyes a dolog ha épp akkortájt volt ovulációja a lánynak, mert ugyebár elvileg menstruáció után 14 nappal szokott beérni a petesejt

mi az h elvileg volt spermicides? ha az volt ráírva a gumira akkor az volt, ami jó, mert talán ezzel a kis mennyiséggel könnyedén elbánhat


lehet h kéne egy 72 órás, ti döntötök

utána a lánynak egy darabig össze-vissza fog megjönni, de ez ne tartson vissza titeket ha vesztek

2009. jan. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
letöröltem papírzsepivel.
2009. jan. 26. 23:14
 4/13 A kérdező kommentje:
tabiról nagyon sokan mondanak rossz dolgokat, és nem járt még nőgyógyásznál.Recept nélkül meg nem adnak ki ilyesmit,úgy tudom
2009. jan. 26. 23:16
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

mennyi idő telt el a két menet között? tegnap egy állítólagos nőgyógyász azt írta a szabad levegőre került spermában a spermiumok nagyon hamar elpusztulnak

érdekes hogy a neten erről egészen más információkat lehet találni, persze a net megbízhatatlan

2009. jan. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
10-15 perc minimum eltelt. A leginkább attól félek,hogy kicsúszunk a 72 órából. Sokaktól meg azt hallottam,hogy ha nem élveztem bele,akkor várjam meg a hétvégét,és vegyek egy tesztet akkor.
2009. jan. 26. 23:18
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

az előzőt arra írtam hogy mondod h letörölted, szóval ami rajtad maradt ezek szerint viszonylag hamar elpusztult


most a 72 órásat szidod? azt lehet mert az lórúgás

de a normális fogamzásgátlót gyönyörűen be lehet állítani az adott lányhoz, hogy melyik a jó

én barátnőm is szedi a fogamzásgátlót, és egy mellékhatása van ami pozitív: kisimult az arca

de ha maradtok is a gumizásnál, azért egy nőgyógyászi vizsgálat időnként nem ártana, még sosem volt? az nem jó

2009. jan. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nem, nem járt még nőgyógyásznál. Ezután mondjuk hamar el fogom zargatni, de ezt most valahogy át kellene vészelnünk. Nagyon kétségbe vagyok esve. A gumi csomagolását megnéztem,spermicides. a 72 órás tabival az a baj,hogy alapban is drága + még a nőgyógyásznak is fizetni kell a vizsgálatért. :(
2009. jan. 26. 23:33
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen helyzetben nincs mit tenni: vagy fizetsz mindent, vagy jön a baba. Ilyenkor nem szabad szarakodni a pénzzel, kerül amibe kerül. És GYORSAN!


A leírtak alapján úgy látom, kevés esély a teherbe esésre, de ugye nem akarsz 1 hónapig idegeskedni, és gyereket sem akarsz, szóval hajrá!

2009. jan. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Lehet, most úgy látod, hogy az a tabletta nem ér meg körülbelül ötezer forintot. De lehet, hogy kilenc hónap múlva nagyon bánni fogjátok azt, hogy nem voltatok képesek elmenni és felíratni... Gondold meg mi ér többet... írtad, hogy még nem vagyok tizennyolc évesek, gondolom egy gyerek még nem hiányzik... Menjen el a a barátnőd dokihoz esetleg el is kísérheted. Szüleiteknek nem feltétlenül kell róla tudnia... őt meg köti az orvosi titoktartás, szóval... Egyedül a doki tud biztosat mondani. Ne csússzatok ki az időből.
2009. jan. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!