Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha össze vissza jön meg a...

Ha össze vissza jön meg a menstruációm attól teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
Vagy be kell állítani előtte, hogy mindig pontos legyen? Egyébként már 1,8 éve szeretnénk babát és még mindig nem estem teherbe. Orvosnál voltam vérvétel azt mutatta, hogy minden rendben van. Van peteérésem is. Most cukor vizsgálatra küldött el.
2010. nov. 4. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha két háromnaponta együtt vagytok akkor lehet mert igy nem tudod mikor van peteérésed.


Ha nincs hormonális problémád v. bármi ami még nincs felderitve és gátolhatja a természetes úton törénő teherbeesést akkor igen.


De rendszeres teljes- nem megszakitásos - nemi élet mellett egy éves próbálkozás után már inkább ritka ha nem jön a baba.

2010. nov. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen, teherbe eshetsz.
2010. nov. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat. Most egy kicsikét megnyugodtam. :)
2010. nov. 4. 13:15
 4/4 anonim ***** válasza:
A peteérés a fő lényeg, nem a menstruáció, úgyhogy lehetsz nagyon is terhes. Vmi más oka kell hogy legyen a "sikertelenségnek".
2010. nov. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!