Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet akadály a teherbeesésnél...

Lehet akadály a teherbeesésnél, ha kicsit tartok a terhességtől?

Figyelt kérdés
A terhesség alatti korlátozásoktól félek (veszélyeztetett terhes lennék), h nehogy elszúrjak valamit, meg attól, hogy nehogy meghaljon a baba vagy betegen szülessen. Vagy ezek normális félelmek?
2010. nov. 4. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Normális félelmek, egészségesen is aggódsz minden vizsgálat előtt, hogy mindent ott talájanak, ahová való.

Nem szabad azonban túlzásba vinni.

Veszéyeztteett terhesként sem könnyű úgy elszúrni, hogy a babának baja essen, hiszen a lényeg a kiegyensúlyozottság és a sok pihenés, azt meg nehéz elrontani.

Egyébként visszafoghatja a megtermékenyülést a lelki gát.

Miért gondolod, hogy veszélyeztetett terhes lennél?

2010. nov. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A gondolatoknak teremtő erejük van! Csak pozitívan állj hozzá. Az élet legszebb dolga! Természetesen aggódik az ember, de nem szabad túlzásba esni.
2010. nov. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is féltem tőle. Az első gyerekkel is. De rögtön terhes lettem, az első hónapban...

Most talán egy kicsit jobban félek, talán mert tudom mi a tét, ez a második próbálkozós hónap.

Nem hiszem, hogy a félelem befolyásolná a megtermékenyülést...vagy a teherbeesést.

De az Informed oldalán olvastam egy cikket arról, hogy mennyi minden termelődik egy aggódó kismama szervezetében és hogy mennyire ártalmas ez a babának.

Próbáld elterelni a gondolataidat és bízni Istenben, mert mást úgy sem tehetsz.

Egészséges kisbabát kívánok neked!

2010. nov. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2010. nov. 6. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!