Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha hosszú a ciklusom akkor az...

Ha hosszú a ciklusom akkor az akadály lehet a teherbeesésnél?

Figyelt kérdés
34 napra jött meg már a második hónapja a mensesem. Elötte 28-29 napra jött meg. Valami baj van velem? 7 hónapja próbálkozunk a férjemmel, hogy kisbabánk legyen, de eddig sikertelen. Mikor lehet peteérésen 34 napos ciklusnál? Előre is köszi a segítséget.
2009. júl. 22. 21:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

//babatervezok.otthona.net/


Ebben a témában ennél jobb oldalt még nem találtam.

2009. júl. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Talán így jobb.


[link]

2009. júl. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én javasolnám nőgyőgyász felkeresését. Kér egy laborvizsgálatot, csinál egy ultrahangot, és lehet, hogy meg is oldja a problémátokat. Mi is próbálkoztunk egy ideig magunktól, aztán mivel már nem vagyunk túl fiatalok, inkább elébe mentünk a dolgoknak. Doki megvizsgált (mindkettőnket), felírt valamit, következő ciklusban sikerült!:) Szóval irány egy nődoki (akinek azt mondjátok, hogy már 1.5-2 éve próbálkoztok, hogy egyből komolyan vegyen)! Sok sikert!

12hkm

2009. júl. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A peteérés általában a menstruáció napjától vissza 14 nap. A peteérés előtti időszak szokott megnyúlni. Próbálj meg Lh tesztet venni (Babaproject unas shop).


Nekem 36-42 napos ciklusaim vannak, két hónapig figyeltem mikor van peteérésem a teszt segítségével harmadik hónapban terhes lettem, immár harmadjára is! :)


Ha van peteérésed lehetsz terhes is! :) :) Ne aggódj!


Szülésznő/Védőnő

2009. júl. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 31 naposak a ciklusaim. Az összes interneten fellelhető kalkulátor 16-20 nap közzé teszi a pémet, de nekem nem akkor van hanem a 13-14 nap körül. Inkább azt figyeld, hogy mikor van erősebb, "tojásfehérjés" nyákod, az mutatja a termékeny időszakot. És mindenképp menj el orvoshoz, mert oka lehet annak, hogy most így kitolódott a ciklusod. És a babatervezok.otthona.net tényleg nagyon jó!Sok sikert!

2009. júl. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Iszol valami teát, vagy szedsz valamit, hogy teherbe ess? Sokaknál ez okozza.
2009. júl. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne en irhatnek neked errol mert nekem olyan ossze-vissza ciklusaim voltak, hogy csak na. Volt 26 napos de volt 42. Mindket babam hosszu ciklusban fogant. Az elso a 28-dik napon egy 42 napos ciklusban. A masodik a 22-dik napon egy 36 napos ciklusban. Onnan tudom, hogy amikor pozitiv lett nallam az ovulacios teszt onnan 14 napra szamitva megjott mindig a mensi pontosan, persze kiveve amikor babas lettem. A ciklusaimat mindig a peteeres +14 nappal tudtam csak kiszamolni mahogy nem ment olyan ossze-visszak voltak es hosszuak.

9 hetes kismama

2009. júl. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítő választ. Igazán jó fej csapat van itt. Igen. A kérdsre, hogy szedek- e valamit. Barátcserje kapszulát.Ez okozhat hosszabb ciklust. Ennek pont az a lényege, hogy beállítja a ciklust. Nem? Várom a további válaszokat. Esetleg jótanácsokat a fogantatás érdekében. 29 éves vagyok. Már nagyon vágyom babára.
2009. júl. 23. 12:00
 9/16 anonim ***** válasza:
Kedves Védőnő/Szülésznő? A peteérés az nem egy hosszabb folyamat? Nem több napról van szó? Melyik napjától 14 nap? Én úgy tudom, hogy az tüszőrepedéstől/ovulációtól 14 nap. Szerintem nem mindegy.
2009. júl. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én kérdeztelek. Igen , az lenne a lényeg, de nem mindig történik így, meg hát idő kérdése.
2009. júl. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!