Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megmondanátok melyik a jó?...

Megmondanátok melyik a jó? Hővel kapcsolatos!

Figyelt kérdés
Első mérős hónapom.Mindig 6-kor mérem, de ma nagyon forgolódva aludtam, és fél 5 körül még a pisilés is rám tört,így megmértem 36,3 volt, de utána sikerült elaludni, és mivel 6-kor ébresztett a telefon, így akkor is mértem, és 36 volt....szerintetek melyiket jegyezzem be?
2010. nov. 5. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Az első mérés a jó.
2010. nov. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
első mérés
2010. nov. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem amikor 36-ra leesik akkor reped meg a tüszőm..ez a hő elég tüszőrepis hő..általában hajnalba következik be..lehet azt kaptad el..mert elvileg ha nem az lenne akkor az első hődnek kéne lenni az alacsonyabbnak nem az utána lévőnek..én többször jártam úgy, hogy felkeltem pisi..aztán ágyikó majd egy óra múlva ismét mértem de nekem akkor mindig magasabb volt..mivel amikor huzamosabb ideig pihen a test akkor alacsonyabb a hő..így gondolkodhatsz azon is..hogy nem -e most repedt meg a tüsződ.
2010. nov. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm Nektek!!!
2010. nov. 5. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!