Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petesejt leszívás és beültetés...

Petesejt leszívás és beültetés után fájt a hasatok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én csak aleszivásig jutottam el, mert a férjem nem tudta leadni a spermát. De én utána elég rosszul voltam. Tele lett az egész hasüregem folyadékkal. Tulstimuláltak egy kicsit és sok pete érett meg. Ha véletlen ilyet tapasztalsz, hívd az orvosod, ő fogja tudni mit kell tenni. Én nem tudtam mi a bajom, csak nőtt a hasam. Már a végül a szivemet meg a tüdőmet is nyomta, akkor hívtam az orvosom. Azért írtam, le ezt, ha így járnál mint én tudd mit kell csinálni. Én azt gondoltam, hogy majd csk enyhült de nem így lett. Nem elrémisztésnek szántam. Sok sikert!
2010. nov. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


A leszívás után természetes ha fája hasad. Ha meg volt már a beültid, akkor biztos nem stimuláltak túl, mert akkor elmarad a beültetés is és lefagyasztják az embriókat.

2010. nov. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. Túlstimulálásról nem hiszem, hogy szó lenne mert mindössze 3 tűszőm volt, igaz 5 petesejttel.Ma volt a beültetés, uh is volt, gondolom a doki is látta volna ha valami gond van.Remélem, elmúlik.
2010. nov. 5. 18:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, hogy fáj a pocid. sok sikert!
2010. nov. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!