Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok milyen vizsgálatoko...

Lombikosok milyen vizsgálatokon estetek át és hogy zajlott a leszívás, beültetés?

Figyelt kérdés
Nálunk eddig megvolt a lapar, a spermavizsgálat, a ciklus 3. napján nálam a hormonvizsgálat, férjemnél vérvétel a fertőző betegségek miatt. Még lesz a ciklus 22. napján egy vérvételem. Utána még milyen vizsgálat lesz? Nekem is lesz a fertőző betegségek miatt vérvétel. Rákszűrésre kell menni? Vagy terhesség elején mindenképp csinálnak? Úgy tudom a leszívást altatásban végzik, ez hogy zajlik? Mit kell tudni róla? Fájdalmas? A beültetésnél nem altatnak, az milyen? Sokáig tart? Az fájdalmas? Utána 2 hétig feküdni kell szigorúan? Írnátok erről akinek már van ezzel kapcsolatos tapasztalata?
2010. máj. 21. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, nekem rákszűrést akkor nem csináltak, férjemnek andrológia volt, spermavizsgálat ..gond volt így kezelés is, nekem hormonvérvételek, magas volt a prolaktinom arra bogyót kaptam, aztán volt egy hiszteroszkópiás méhfeltárás, ott sövényt talált , kivágta, majd el kellett mennünk mindkettőnknek aids tesztre, mivel a férjemnek alacsony volt a spermaszám inszemmel nem is kísérleteztek,kaptam a sok szteroidot néztek bizonyos napokon uh-val, hogy hogyan érnek a tüszők, majd mondták egyik nap, hogy két nap múlva leszívás, aznap reggel bementünk a férjemet elküldték ,hogy segítsen magán és a spermát utána adja oda a biológusnőnek, ott kicentrifugázták őket , válogattak..ez alatt nekem leszívták a petesejteket 15-öt, nem altattak..de iszonyatosan fájdalmas érzésem volt utána, mintha ki akarna szakadni az egész méhem..napokig tartott..majd hazamentünk, utána naponta telefonálni kellett, hogy milyen osztódási színten vannak a bébéik...pont hétvégére esett amikor megfelelőek voltak, de az orvos nem volt hajlandó hétvégén bemenni a kórházba így szombat helyett hétfőn ültették vissza ..vagyis hármat,, az sem történik altatásba..fel kellett mászni a viszgáló ágyba, előtte megmutatták azt a hármat amit visszaültettek, megvolt gyorsan , nem lehetett felállni hanem oda toltak egy betegszállító ágyat és ráfordítottak hasra..majd áttoltak az örzőbe, ott átraktak az ágyra ami meg volt döntve úgy, hogy a fejem lejjebb volt mint a fenekem, és hason kellett feküdni két órán keresztül..még le se telt a két óra mondták, irány haza kell az ágy...pár nap múlva meg meg jött, vagyis elöntött a vér..nem sikerült..soha többé nem mentünk vissza ..természetes úton viszont két hónap múlva babás lettem, és egészséges kisfiút szültem, soha többé nem csinálnám újra főleg ha tudnám előre ,hogy természetes úton is összejöhet.mint ahogy össze is jött.
2010. máj. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első vagyok ismét..még az jutott eszembe, hogy nem altattak ugyan a leszívásnál de adtak valami koktélt injekcióba mert olyan voltam mint a kába nyúl, de ébren voltam.
2010. máj. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!