Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombik beültetés után 4...

Lombik beültetés után 4 nappal kellene már vmit éreznem? Van puffadás, pici fájdalom apocimban, de ez még a leszívás ota van.

Figyelt kérdés
2010. júl. 8. 07:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ugyanezeket éreztem, valamint enyhe mensis görcsöket. Sajnos nem lett baba belőle. De ez mindenkinél más, mert akikkel együtt lombikoztam, ők meg semmit nem éreztek az ég világon és nekik sem sikerült. Neked viszont sok sikert!
2010. júl. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
NEm kel érezned semmit, esetleg a beültetés után 2 héttel mellfeszülést, de attól még lehet, hogy nem sikerült és a gyógyszer okzza. Szóval csak a teszt lesz tuti jel.
2010. júl. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első! Huuuh, ez nem jó arány!!!! Senkinek sem sikerült? Jó kilátások :(!

Második! Az a nyugtalanító, hogy nekem már most is feszül a cicim. A sikertelen inszemeknél is így volt. Akkor ez nem jelent túl jót :(!!!!!

2010. júl. 9. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!