Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A méhenkívüli terhességnél...

A méhenkívüli terhességnél fájhat a hasam és a derekam?

Figyelt kérdés
Voltam dokinál, aki cisztát látot. Mikor megkérdeztem, hogy baba van-e akkor azt mondta, hogy a méhemben biztos nincs de kivül még lehet. Ekkor már 2 hete késett. Elküldött hcg vérvételre. Megjött a lelet 0-5,30 határérték és nekem <5,0 mellette egy felkiálltó jellel. Azóta megjött, már el is múlt most mégis napok óta fáj a derekam és a hasam. Nem a köldököm alatt fáj mint amikor mensi van, hanem felette. Olyan mintha valami feszítené. Szerdán megyek dokihoz, de szerintem egyéretelmű, hogy nem vagyok terhes de attól még méhen kívül lehet, nem?
2010. nov. 5. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes méhen kívül sem. Azt jelenti, hogy 5 alatt volt a hcg szinted, az normális, nem terhesség, és a köldök feletti fájdalom sem jellemző, mert ha mondjuk a petevezetőbe ágyazódott be, az jóval lentebb van. De nem értem a dokidat, ha felmerült, hogy méhen kívül is lehet, mért nem nézett körül? Azért az veszélyes. De szerintem nem vagy az.
2010. nov. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak hüvelyultrahanggal nézett meg. Köszi a választ:-)
2010. nov. 5. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!