Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esetleges méhenkívüli terhessé...

Esetleges méhenkívüli terhességnél az idő előrehaladtával a terhesteszt erősödik vagy halványodik?

Figyelt kérdés
Szóval ha pár nap eltérésel csinálok tesztet és ha erősödik akkor nem valószínű, hogy méhenkívüli vagy ennek semmi köze az erősödéshez, mert akkor is ugyanúgy erősödik?
2010. júl. 1. 13:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a hcg miatt erősödik ugyanúgy mintha méhen belül lenne de élénk alhasi fájdalomnál -mintha kést forgatnának filing- lehet gyanakodni és egy korai uh-val meggyőzödni az ellenkezőjéről.
2010. júl. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hamarabb kimutatja egy teszt, mert korábban beágyazódott. de a hcg mennyisége kevésbé gyorsan növekszik, tehát a vonal is lassabban fog erősödni. de ezt otthon úgyse tudod megállapítani, ha ilyen gyanúd van, jobb, ha orvos megnéz
2010. júl. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A korai uh-on nem láttak semmit. Se a méhemben, sem a petevezetékem vagy petefészkem nincs megnagyobbodva.
2010. júl. 1. 13:31
 4/12 A kérdező kommentje:
Ha 3 nappal korábban teszteltem és az egyik teszten teljesen egyformák a csíkok? Azaz nem halvány? A másik teszten kicsit halványabb, de igencsak jól látható.
2010. júl. 1. 13:32
 5/12 anonim ***** válasza:

mihez képest 3 nappal? nem várt előtt? biztos vagy az ovu napjában?

mikor mentél orvoshoz? 6. hétig simán lehet, hogy nem látják. ha nincs tüneted: fájdalom, vérzés, akkor szerintem ne aggódj.

2010. júl. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A nemvárt előtt 3 nappal csináltam tesztet és mivel szúr a bal alhasam, elmentem dokihoz ma.

Semmit nem mértem a ciklusom alatt, semmilyen gyógyszert sem szedek.

27-28 napos ciklusaim voltak eddig pár napos barnázással előtte.

2010. júl. 1. 13:47
 7/12 anonim ***** válasza:
remélem nem lesz méhenkívüli. a doki se nem vetette el, se nem erősítette meg? mikor kell visszamenned? ha nem szűnik a fájdalom, inkább menj vissza potyára, minthogy baj legyen. most hány hetes vagy elvileg?
2010. júl. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ennyire bíztatsz, jólesik.

Hááát, most szombaton nem kellene megjönnie.

Most szerdán volt erős pozitív a teszt, ma csütörtökön voltam az orvosnál.

Azt mondta, hogyha 1 hét múlva sem lát semmit, akkor kezdhetünk aggódni, addig ha jelentkezne barna folyás, azonnal orvos, ha görcsölnék, azonnal orvos.

Azt mondta, hogy annyira korai volt az uh, hogy ezért nem lát semmit.

De akkor miért pozitív ennyire korán a teszt?

2010. júl. 1. 15:53
 9/12 anonim ***** válasza:

szia!

Én nemvárt előtt 3 nappal teszteltem pozit,majd megvártam míg késik és felhívtam a dokim mert abban maradtunk,hogyha +akkor jelentkezzek!

Na, 4+4 hetesen mentem uh-ra ahol épp,hogy látott egy 2mm petezsákot és persze megvastagodott nyálkahártyát!

Szóval neked tuti azért nem láttam mert nagyon-nagyon korán mentél!!

Talán 1-2 hét és látszódni fog.

2010. júl. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A méhen kívülinek sok egyéb jele is van. Rózsaszínes, barnás, majd élénkebb vérzés, görcs, szúró fájdalom is lehet.

Engem akkor, amikor felmerült a gyanú, rögtön vérvételre küldött, két naponta ismételtük, uh-gal együtt és mivel a hcg csak másfélszeresére emelkedett, biztos volt benne, hogy nem jó helyen van. (Azt mondta rám, hogy tankönyi eset vagyok.)

6. hét elején már a petevezetőben is látszódott. Szerencsém volt, gyógyszeresen el tudták távolítani, nem kellett műteni.

2010. júl. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!