Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhenkivüli? Valószínű hogy...

Méhenkivüli? Valószínű hogy méhenkivüli terhességem van! De semmi más tünetem nincs mint egy normál terhességnél! Gyakori vízelési inger, hányinger, derékfájás

Figyelt kérdés
A doki holnapra küldött vérvételre!Kinek volt itt méhenkivülije?És ha volt miért ment orvoshoz hogy derült ki?Mit érzett?Van egy csomó pozi tesztem is de mind alig látható:(Légyszíves minél többen válaszoljatok !Köszönöm
2009. szept. 7. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dokid mondta hogy lehet méhen kívüli? Vagy honnan veszed? A méhen kívüli terhességnél görcsöl az ember hasa, és nem is kicsit. Legalábbis ezt mondják.
2009. szept. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen az orvos arra gyanakszik!Semmi görcs nincs foyásom is fehér krémes!
2009. szept. 7. 16:19
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még nem biztos,hogy méhen kivüli,azt csak egy ultrahanggal lehet észrevenni.Mennyit késik? Mert a halvány második csik utalhat arra,hogy még nincs elég hcg a szervezetedben,valakinek csak 2 héttel mutatja ki erősen. A vérvétel csak a terhességről ad bizonyosságot,vagy,hogy esetleg az voltál,de felszivodott,vagy elhalt,de ezek a korai vetélések kései menzivel távoznak,viszont,te nem irtad,hogy vérzel,szerintem ne aggodj,mert lehet,hogy igy többet ártasz a babának. Hogy állapitotta meg,hogy az lehetsz?
2009. szept. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Írtam neked a másik kérdésednél, szerintem te vagy az!

Én is "beleéltem" magam, hogy méhenkívüli, aztán semmi nem volt... De baba sem.

Van színük azoknak a csíkoknak? Vagy csak látod, de inkább szürke vagy semmilyen....?

2009. szept. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szürkés rózsaszín de eltünnek !Az összes kijön időn belül de elis tűnik!
2009. szept. 7. 17:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos nekem volt. Természetesen azért mentem dokihoz, mert nem jött meg és pozitív volt a tesztem. Nem látott semmit UH-on. Beküldött az ügyeletre és már ki sem engedtek, másanap este műtöttek. Semmi tünete nem volt, nem fájt a hasam. A petevezetőmet nem távolították el, 3 pontot csináltak a hasamon, mára már szerencsére alig látszik. Szeretném ha Te nem így járnál, majd írd meg mi volt!!
2009. szept. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nézd, ha akkor jönnek ki a csíkok, amikor megy a pisi vonala, olyan volt már nekem többször, az a teszt "specialitása"!

Nagyon szorítok, hogy ne legyen baj!

De a méhenkívülinél inkább erősen pozi a teszt, mivel előbb beágyazódik a baba, és a hcg termelés előbb lesz magasabb...

2009. szept. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Remélem a te dokid alapos és nem ilyen kókler:


[link]


Csak óvatosan, mert ilyen is történt ám!

2009. szept. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utólsónak!Nem nem ilyennek ismerem!A kisfiammal is ő kisérte végig a terhességem nagyon korrekt!Másik válaszolónak a csíkom 10 perc, fél óra mulva tünedezett el!Ott volt láttam!
2009. szept. 7. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!