Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik tesztnek kellene...

Melyik tesztnek kellene hinnem? Holnap kellene nem megjönnie.Tegnap a Medilab teszt halvány kétcsíkos lett..

Figyelt kérdés
Kezdtem örülni,ma vettem egy lilyt amin csak egy nagyon nagyon halvány második csík van,inkább csak szellem csík.Ilyenem már volt többször lilyvel és mindig megjött utána,úgyhogy ezt negatívnak értékelem.Tudom,mindenki azt fogja mondani,hogy várjak még pár napot,de már nagyon régóta szeretnék babát és volt már 2 vetélésem is.
2009. jan. 8. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Akkor holnap, reggeli vizeletből tesztelj egy alacsony érzékenységűvel pl. Cluerblu-val. Drága, de megéri!
2009. jan. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem is,holnap reggel egy harmadik félével,de akár kettővel is tesztelj,jutt annyi pisi,h mindkettőre elég legyen!


szurkolok neked h pozitiv legyen és 36 hét mulva egészséges babának adj életet! (azért 36,mert már kb 4 hetes vagy)

2009. jan. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem is halvány csík volt a MEdilabon és van egy 8 hós kisfiunk.

minden jót. ja még a Gravi HCG teszt is nagyon jó.

2009. jan. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát sajna a mai is negatív.De még nem jött meg....várok pár napot aztán kiderül.
2009. jan. 9. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!