Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mire gondoljak? Baba, vagy...

Mire gondoljak? Baba, vagy csak a szervezetem játszik Velem?

Figyelt kérdés

Októberben egy hetes késéssel "megjött",az amugy mindig pontos mensim.Szűk 3 napig tartott.Akkor csináltam tesztet,de negatív lett:S

Azóta néha hányinger tör rám,és 3 napja olyan érzékenyek a mellbimbóim,mintha égnének:(Komolyan mondom fáj.A hasam is görcsölget,de csak akkor érzem,ha sokat dolgozok,és nem pihenek eleget.Mi lehet Velem?Tesztet azóta nem csináltam mert nem akarok megint csalódni.Volt valakinek hasonló?


2010. nov. 7. 11:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mért nem csinálsz még egy tesztet? Ez nem csalódás, hanem tisztánlátás kérdése. Mi nem tudhatjuk, nem látunk beléd, az, hogy xy-nál mi volt, az rád nézve teljesen mindegy, mert minden szervezet más. A korábbi tesztet mikor csináltad? Még a mensi előtt, vagy már utána? Mert ha utána lett negatív, akkor az valószínüleg már a valós eredmény volt, de ha előtte, akkor még tényleg bármi lehet, úgyhogy igenis tesztelj, mert ennek a bizonytalanságnak sincs több értelme.
2010. nov. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"Tesztet azóta nem csináltam mert nem akarok megint csalódni."


Nem értelek. Ha baba van, akkor nem fogsz csalódni, ha nincs, így is úgy is fogsz, ha nem most, akkor később. Ezzel csak a bizonytalan időszakot hosszabbítod meg. Úgyhogy tesztelj!

2010. nov. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem tesztelgetek,mert mivan ha nem meg bízható?Holnap megyek dokihoz egyébként,mert nem bírom ezt a bizonytalanságot.Ő már tutira megtudja mondani,mert ha baba van a dologban,akkor holnap töltöm be a 6-ik hetet.Tesztelni pedig az elmaradt mensi napján teszteltem,nem teljesen reggeli vizeletből.Hát majd holnap minden kiderül.Csak arra lettem volna kíváncsi,hogy a tünetek alapján,mire számíthatok.Azért köszi
2010. nov. 7. 13:43
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha olvasgatod az oldalt, tudhatod hogy a terhességi tünetek ahány nő annyiféle módon jelentkeznek, szóval igen lehetsz terhes de lehet bármi hormonális bajod is, erre neten keresztül senki nem fog választ adni, csak tippelgetni, de az csak sz*rnak a pofon, több értelme nincs.
2010. nov. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A teszt nem megbízható, de az, hogy egyik másik embernél milyen tünetek voltak, az már mérvadó? Nem megbántani akartalak megbűántani az első válasszal, de annak aztán tényleg semmi értelme, hogy itt találgatunk, semmivel nem leszel előrébb. Holnap elmész orvoshoz, és megtudod a biztosat, azt az 1 napot már kibírod, felesleges tippelgetni, hogy nálad mi a helyzet.
2010. nov. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia! Voltál orvosnál? Mit mondott?
2010. nov. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szia!Voltam igen hétfőn.MEgvizsgált,és azt mondta 70% hogy baba van a dologban,de biztosat csak az ultrahang mond,ugyhogy most indulok pont,hogy kiderítsem mi is a helyzet.NAgyon izgulok:S
2010. nov. 10. 08:12
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok, hogy baba legyen. utolsó voltam
2010. nov. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na ez bíztató! Reméljük igaza lesz. Írj, ha hazaértél!
2010. nov. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi volt az ultrahangon?

2010. nov. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!