Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Merhetek babóra gondolni?...

Merhetek babóra gondolni? Reggel teszteltem egy halovány kis pozitívat, most estére pedig a mikroszkóp is meghozta a páfrányokat.

Figyelt kérdés
Hányingerem nincs, viszont az összes többi fájdalom megvan. A hőm azonban csak az alaphő körül ugrándozik! Ettől még lehet baba?
2009. jan. 8. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Talán igen, bár nem írtad hogy jelenleg hányadik napnál tartasz pé után.

A hányinger nem feltétlen jelentkezik, nekem az első babánál semmi problémám nem volt. Se hányinger, se egyéb.

Pár nap múlva tesztelj még egyet!

Sok sikert!:)

2009. jan. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia,

Ha a teszted +, akkor mindenképp..:))

Gratula.

2009. jan. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja igen. Ma vagyok a 67. napon, mivel a decemberi kimaradt. Mostanában kellene megjönnie, ezért is vagyok kétségek között... Hallottam már olyanról, h mensi előtt is lehet terhességi tüneteket "produkálni"...
2009. jan. 8. 20:11
 4/6 A kérdező kommentje:
Mármint 67. ciklusnapon. Bocsi, kicsit rendezetlenek a gondolataim... :-)
2009. jan. 8. 20:12
 5/6 anonim ***** válasza:

A decemberi kimaradt??? Ennyire rencertelen a ciklusod? Akkor elképzelhető, hogy már 6-7 hetes terhes vagy??? Milyen érzékenységű tesztet használtál? A halovány pozitív is pozitív.

Nekem sem volt magasabb a hőm amikor terhes lettem, a mikroszkópom viszont páfrányos lett kb. a beágyazódás utántól folyamatosan.

2009. jan. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, kimaradt, azért sem lepődtem meg, mert sosem jött meg minden hónapban. Amikor nagyjából meg kellett volna jönnie, akkor teszteltem, de még - volt. A mikroszkópot hétfőn vettem, azóta a ma esti volt az első páfrány, eddig csak amőba volt. Ill. tegnap este vmi fonal+amőba...
2009. jan. 8. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!