Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hőgörbém szerint jó esélyem...

A hőgörbém szerint jó esélyem van a beágyazódásra. Ami aggaszt, hogy az oviban bárányhimlő járvány van. Maradjunk itthon a gyerekkel?

Figyelt kérdés

Bár én már voltam bárányhimlős, de a gyerkőc még nem.

Jó lenne, ha Ő is túl lenne rajta, de nem tudom, hogy nekem árthat ebben a helyzetben?


2009. jan. 9. 12:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Miért jó a görbéd hozzá? Én is itt tartok. Áruld el nekem.

És ne haragudj, hogy válaszolni nem tudok csak kérdezni.

2009. jan. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Pé után elkezdett felmenni, majd a 7-8 napon egy picit leesett. Azóta megint fenn van(ma van a 10.nap) Elküldtem a hőgörbémet a babáttervezők otthona honlapról elemzésre, és biztató választ kaptam.

Nem akarom most a jó esélyeimet kockáztatni.

2009. jan. 9. 12:20
 3/11 anonim ***** válasza:
Köszönöm. Nagyon szorítok Neked.
2009. jan. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mennyit esett vissza a hőd?
2009. jan. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

0,2 fokot. Hozzá kell tennem, hogy nekem amúgy is elég alacsony. A "magas":36,7 fok, az én előző ciklusomhoz képest, amikor nem volt eredmény 36,4 volt a legmagasabb.

Úgyhogy az alcsony hős-öknek üzenem, hogy minden érték csak viszonyítás kérdése.

HAJRÁ MINDENKINEK

2009. jan. 9. 12:54
 6/11 A kérdező kommentje:
Van valakinek azért ötlete a bárányhimlős aggodalmaimra?
2009. jan. 9. 12:55
 7/11 anonim ***** válasza:
szia! Ha te már voltál bárányhimlős, akkor nem vagy veszélyben,mert a te szervezeted már immunis a vírusra. Nyugodtan vidd oviba a gyerkőcöt.Mióta tart a járvány? Azért kérdezem, mert 2 hét a lappangási ideje,és akkor fertőz a legjobban.
2009. jan. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha Te már voltál bárányhimlős, akkor nincs gond, az esetleges pocaklakót nem veszélyezteti.

Viszont a gyerkőcöd elkaphatja, ha még nem volt bárányhimlős.

2009. jan. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Tegnap írták ki a faliújságjukra , hogy a héten megbetegedés történt!

Köszönöm a válaszokat, akkor folytatjuk az ovit.

Nem ártana ha Ő is túl lenne már rajta. Bár a tavaji járványt nem kapta el.

2009. jan. 9. 13:07
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy nem volt beteg, csak nem látszott rajta, egy hőemelkedéssel átment rajta. Azért mondom ezt ilyen merészen, mert én 29 éves vagyok. Nem voltam bárányhimlős, anyukám is ezt mondta, soha nem voltam beteg. Pár éve megkapta a tesóm. (20 év van közöttünk) Elkezdtem aggódni ha megkapom mi lesz, mert felnőttként veszélyesebb. Előtte is elég sokan voltak körülöttem himlősek, gyerekkoromban barátnőm, látogattam, megpusziltam, ugyanúgy a tesómat is és soha nem kaptam el. Megkérdeztem a házi orvosom aki mondta, hogy lehet, hogy tünet nélkül ment át rajtam.
2009. jan. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!