Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tompa méh fájdalom és mell...

Judit20 kérdése:

Tompa méh fájdalom és mell fájás utalhat beágyazodásra?

Figyelt kérdés
Pénteken voltam orvosnál azt mondta van 1 éret tüszöm !
2011. febr. 14. 07:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt hidtem, hogy többen válaszoltok!
2011. febr. 14. 14:59
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, utalhat rá!!

Bár nem jelenti egyértelműen, hogy baba van, de én most lettem terhes a 2.kis pocaklakónkkal :))), és nekem fájdogált a hasam meg a derekam, sőt még most is.

Remélem, baba van a dologban - már, ha szeretnéd. :)

Szia.

2011. febr. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Szeretnénk igen már van egy 2 éves kisfiam! És ha az volt akkor mikor teszteljek?
2011. febr. 16. 08:32
 4/7 anonim ***** válasza:
A beágyazódást még nem lehet ilyen hamar érezni.A tüszőrepedés után 5-10 nappal kezdődnek a tünetei.A tüszőrepedéstől is fájhat a hasad.A nem várt előtt két nappal már tesztelhetsz.
2011. febr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De, mint írtam, a hiperérzékeny nők megérezhetik!! Ez nem jelenti azt, h.tuti azt érzi, de lehet! Én sem hittem el, amíg nem tapasztaltam meg saját magamon, mindkét pocaklakónál!


Én a nemvárt napján teszteltem először.

2011. febr. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Várok még
2011. febr. 17. 11:47
 7/7 Drávai Renáta ***** válasza:

Én semmi különöset nem éreztem,"csak" volt akkor hajnalban egy rövid,szokatlan vérzésem......

Nagyon rövid volt,reggelre nyoma sem volt...Bő két hét múlva biztos lett a várandósságom :)

(teszt+uh-vizsgálat)

2016. jún. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!