Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon halványan látszik...

Nagyon halványan látszik valami a lily tesztemen.3 napja még ennyi sem látszott. Volt valamennyi vérzésem (kb 3 napig) de ennek egy hete. Azóta is szurkál a hasam és étvágytalan vagyok. Lehet hogy mégis baba?

Figyelt kérdés
Most semmilyen folyásom sincs, a "menzi" előtt fehér krémes volt. De most semmi. Pedig az előző ciklusban ilyenkor is volt folyásom. Elvileg ez a 9.napom ebben a ciklusban.
2009. jan. 9. 13:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A lily tesztet még nem használtam, de szerintem próbálkozz meg egy érzékeny teszttel!
2009. jan. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én lily-vel teszteltem kb. 2 hete. Az első halvány volt, a második már jobban látható, a harmadiknál már teljesen látszódott a csík. 1-2 nap múlva csinálj még egyet és majd írd meg hogy milyen lett!

2009. jan. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Pár nap és csinálok mégegyet. De nem merem magam beleélni, mert félek hogy csalódok...
2009. jan. 9. 13:53
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia,

Tesztelj pár nap múlva, nagyon terhesgyanús vagy:)

Viszont, ha pozitív menj hamarabb orvoshoz, hogy megnézze, a méhfal jó állapotban van e...


Üdv

2009. jan. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csináltam egy Clearbluet is az is elég halványad de két csíkos. Volt még itthon ovu tesztem is, megcsináltam, és majdnem ugyan olyan erősségűek a csíkok. Most mi van?
2009. jan. 9. 15:56
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia. Pont én is igy vagyok, csak én nem teszteltem. Azt megkérdezhetem hogy amikor megjött Neked, akkor görcsöltél?
2009. jan. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát fájt a hasam de inkább szúrt. Olyan mint mikor nagyon puffadok. Inkább szurkált az egész.
2009. jan. 10. 18:14
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia,

Hétfőn menj el dokihoz, mindenkppen, vagy van egy pöttöm a pocidban, vagy sajnos elment a picike... És ezt csak uhn látja a doki...

Azért mielőtt elmennél csinálj egy tesztet és ha erősödött akkor okés.... De a dokihoz mindenképpen menj el.

2009. jan. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szia lett babád?
2011. ápr. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szia, igen, lett, már 2 éves. Azóta van egy fél éves lányom is. :)
2011. szept. 13. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!