Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sebészi abortusznál mennyi a...

Sebészi abortusznál mennyi a valószínűsége annak, hogy az abortuszon áteső személynek később nem lehet gyereke?

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:

50-50% sose lehet tudni...

gondold át hogy mire vállalkozol!

2010. nov. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért manapság nem úgy zajlik egy abortusz, mint régen, szerintem kicsi az esélye, hogy egy abortusztól sosem lehet majd gyereked. Persze minden rutinműtétnek lehetnek komplikációi...
2010. nov. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Elég kicsi az esélye a meddőségnek!
2010. nov. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. nem rólam van szó. az orvos azt mondta,hogy a műtét sikeresen zajlott le. még egyszer köszönöm.
2010. nov. 10. 20:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek volt egy korai terhessége, azóta 40éves, és csak vágyakozik a babára. Elvetette az elsőt, akkor azt mondták, minden rendben, de mégsem, mert soha nem esett többet teherbe. Azért szorítok, hogy ha kész van rá az illető, akkor összejöjjön!
2010. nov. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen az Ő nevében is

hidd el,én is szoritok neki

2010. nov. 10. 22:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 18 évesen volt egy abortuszom.

Majd 20 évesen a tervezett baba az első hónapban megfogant, komplikáció nélküli terhesség volt.

Igaz most már 5 hónapja próbálkozunk de nem hinném, hogy a 10 évvel ezelőtti műtét lenne az oka.

2010. nov. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi a választ

remélem sikerül nektek.

2010. nov. 14. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!