Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért írta fel az orvos a...

Miért írta fel az orvos a clostit, ha van peteérésem minden hónapban?

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:

hát ezt azt hiszem sokaknál bevetik mielőtt további lépéseket tennének, lehet csak rá kell erősíteni a peteérésedre

tehát, lehet van peteérés de nem nő meg kellő nagyságúra, hogy aztán ki is szabaduljon, vagy nem jut el addig, hogy meg is termékenyíthető legyen, ilyesmire gondolok, lehet csak egy kis löket kell... erősíteni fogja a pé-d, de gondolom ilyen esetben nem olyan nagy dózíst írják fel

2010. nov. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A menstruáció 3. napján kell elkezdenem szedni 5 napon keresztül 2 szemet. De én is erre gondoltam, hogy ezzel akarja a legideálisabb feltételeket megteremteni a teherbeeséshez. Köszi a válaszod!
2010. nov. 10. 21:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem inszem előtt nem nézték, mekkorák a tüszők normál ciklusban. 2x stimuláltak, az elsőnél Merionalt kaptam, 18! tüszőm lett, tehát túlstimuláltak, a másodiknál Puregont, így lett két tüszőm. A cél az, hogy 2-3 tüsző érjen meg, legalábbis nekem ezt mondta a doki.

2010. nov. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vilcsianyuja ***** válasza:
Nekem is ugyanúgy kellett szednem, mint neked! azért írta fel a dokim, mert elvileg a ciklus 12. napján még nem volt megfelelően érett a tüsző és vastag a méhnyálkahártya. Utólag kiderült, az a ciklusom éppen 6(!) nappal hosszabb volt az előzőeknél... Mindettől függetlenül beszedtem szépen a closty-t és van egy 11 hónapos tündérkém :o)
2010. nov. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jujj, de jó neked. Jó lenne, ha nekem is legalább ennyire segítene! :) Köszönöm!
2010. nov. 11. 06:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!