Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem jól ágyazódik be, vagy...

Ha nem jól ágyazódik be, vagy méhen kívüli a terhesség, az mikor derül ki, és hogyan? Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Gondolom nehéz róla beszélni, de érdekelne, mert mindenért aggódom, most teszteltem pozitívat tegnap. És 3 napja véreztem picit! Azóta teljesen elmúlt, de fájdogál.

Köszi a válaszokat!


2011. nov. 1. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
39%

Ha nem jól ágyazódik be akkor elvetélsz erős vérzés kíséretében.

Ha méhen kívüli, akkor a menzesz megjön rendesen, de a teszt pozitív. Ez életveszélyes lehet, de az orvos ultrahanggal meg tudja állapítani.

Majd menj el dokihoz. Jó babázást! :)

2011. nov. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nem egészen így van, a méhenkívülinél sem jön meg a menzesz.

Vérzés lehet a tünete a méhenkívüli terhességnek, de az erős vérzéssel és erős fájdalommal is jár, és nem ilyen korán jelentkezik, hanem amikor már megreped a petevezeték, ehhez legalább 6 hetesnek kell lennie a terhességnek.

Ha már elmúlt a vérzés nem valószínű, hogy méhenkívüli terhesség miatt volt. Szerintem beágyazódási vérzés lehetett. Az utolsó mensitől számított 6. héten érdemes elmenni dokihoz, addigra már jól látszik ultrahangon a terhesség és kizárhatják a méhenkívülit.

2011. nov. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hát igen, csakhogy nekem nem volt ciklusom egyáltalán!

úgy alakult, hogy szept15-én volt meg a havim, ez a ciklus első napja nálam. aztán 12. napon nem volt még domináns tüszőm, szóval valamikor utána eshettem teherbe, tehát még az elején lehetek. de azt olvasom, hogy a hcg csak beágyazódás után termelődik, én a vérzés után 1 nappal csináltam a tesztet, miután nem jött meg a havim, pedig arra számítottam. meg már feszült a mellem is több napja... kicsit bonyolult vagyok! hétfőn teszteltem pozit.

2011. nov. 2. 00:02
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a vérzés után teszteltél, akkor stimmel és akkor lehetett beágyazódásos vérzés.

Ebben az esetben szerintem a teherbe esés után kb 4 héttel menj orvoshoz.

2011. nov. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A doki mondta, hogy a menstruáció kimaradását követő héten kell menni, hogy megnézze, jó helyen van-e.

Nekem is sokat fáj a hasam, ma is arra keltem, nem is tudtam visszaaludni.

Először azt hittem, hogy méhen kívüli, mert olykor elzsibbadt a lábam, és gondoltam, hogy ez azért már nem jó, de szerencsére jó helyen van.

7+3 hkm

2011. nov. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
totál ugyanez van nálam is :s, ma is csináltunk tesztet, sajna csak pénteken van a dokim, viszont nincs semmi pecsételésem se :)
2011. nov. 2. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!