Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerdán vették le Mirena...

Szerdán vették le Mirena spirálom. Vannak megválaszolatlan kérdéseim. Akinek van tapasztalata segitene nekem?

Figyelt kérdés

Érdekelne,hogy mikor áll vissza a menszesz?

Lett valamenyikőtök terhes egyből leszedés után úgy, hogy még meg se jött neki?

Pici piros vérzésem van,ez a leszedés miatt van?(tudi nem menszesz mert nagyon kicsi)

+egyéb tapasztalatok


2011. nov. 4. 09:17
 1/2 sumergo ***** válasza:
Nekem méhenkívlülim lett utána, jól elcseszte a petevezetékeimet, ki is kellett venni mindkettőt. Mindenkit igyekszek lebeszélni a spirálról, de nálad már késő, remélem szerencsésebb leszel mint én voltam.
2011. nov. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én annyiban más vagyok, hogy nekem terhesség miatt kellett leszedni a rendes spirált, így csak az utolsó kérdésedre tudok "értékelhető" választ adni.

A pici piros vérzés, illetve enyhe görcs(szerű tünet) attól lehet, hogy leszedték a spirált, de ez egy, max. két nap alatt rendbe kell, hogy jöjjön. Ha továbbra is vérezgetsz, akkor keresd fel a dokid.

2011. nov. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!