Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Használt valaki Crinone...

Használt valaki Crinone 80mg/g hüvelygélt beágyazódáshoz? Vagy terhesség megtartásához?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy okozott-e valakinél tüneteket. Nem tudom eldönteni, hogy a nálam jelentkező "panaszok" tünetek-e vagy sem.
2010. nov. 11. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Én használok. Nálad mit okoz? Én nem nagyon vettem észre semmit.
2010. nov. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok ! Leírnátok mire van és mikor kell használni ezt a gélt ? Soha még nem hallottam róla.
2010. nov. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ott van a kérdésben. H ezekkel gondok vannak, akkor.
2010. nov. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Második írónak: Ez egy olyan gél állagú anyag, amit akkor írnak fel, ha babát szeretnél és mondjuk inszemináció vagy beültetés után vagy. Azért van, hogy a progeszteron tartalma segítse a beágyazódást.

Első írónak:

A mell érzékenységet azt a tájékoztató is írta. Na, nálam van ilyen. A másik, nagyobb problémám, hogy olyan, mintha ki lennék száradva odalenn... És olyan furcsa fehér csomókba jön ki a gyógyszer, mintha már a gél részét felszívta volna a szervezetem, és mondjuk kimosott papírzsepi darabokká válna. :-) Furi ezt így leírni. Meg kicsit, mintha lüktetne is, mióta használom. Azért az orvost most nem fogom hívogatni, mert így is sok mindenért keresem, csak választ szeretnék, hogy ez most súlyos lehet, vagy bírjam ki.

2010. nov. 11. 14:29
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát figyi, mell érzékenységet nálam nem okoz, de ha rá van írva, akkor ezzel nincs baj. Nekem is fehér csomókban jön ki, tettem is fel róla egy kérdést a napokban, ahol azt írták, ez normális, elég, ami bent marad. Ezelőtt másfajta progeszteront használtam, az is kijött :S

Lombikod volt neked is?

2010. nov. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is ezt használom, második lombik beültetés után vagyok. Nekem ma kezdett fájni a mellem (5 napos babókat kaptam vissza 3 napja), de szerintem ez nálam a hormonok miatt van, nem a géltől. És igen nekem is ilyen formában távozik egy része, de a doki szerint ami kell, az bennemmarad. Sok sikert!
2010. nov. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok!!

Nekem most volt az első inszemem, ha nem jön össze, akkor még egyet javasolt a doki, aztán lombik. Egyik percben úgy érzem, összejött, másikba, meg hogy hülye vagyok ezt feltételezni. Fájdogál a méhem is. Néha belegörcsöl. De még csak hétfőn voltunk inszemen, szóval kb szombat körül kezdődhet el a beágyazódás, addig ez az émelygés csak mellékhatás, nem jel. Meg a mell érzékenység sem talán.

Szorítok a jó eredményért nektek!!!

2010. nov. 11. 20:45
 8/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok, sikerült a beágyazódás???
2010. nov. 22. 12:23
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Megszülettek a babák????
2011. aug. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!