Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek sikerült, teherbee...

Lovasoktató kérdése:

Szerintetek sikerült, teherbeesnem?

Figyelt kérdés
2 hónapja nem szedek tabit.Egy hete voltam dokinál,a bal petefészkemen cisztát látott.Múlt hónap 15 én jött meg,most 3 napja késik,de egyfojtában azt érzem hogy megjön.Szerintetek sikerült?mikor teszteljek?Vagy ez lehet a ciszta miatt?Azt monta a dokim,hogy ha elmúlik a nemvárt menjek el uh-ra,de ha nem jön meg?
2010. nov. 14. 10:29
 1/10 anonim ***** válasza:
ha 3 napja késik akkor holnap reggel tesztelhetsz!
2010. nov. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha nem jön meg, akkor menj, amikor emúlt volna vagy 1 hét múlva, az lenne elméletileg az 5. hét, akkor már látszik a petezsák (bár már 4 hetesen is).

Amúgy lehet, hogy ciszta, lehet, hogy teherbeestél, ezt senki nem fogja tudni megmondani. Tesztelj egyet, már bőven tesztelhetsz 3 nap késéssel.

2010. nov. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez valóban mindkettőtől lehet, baba is meg ciszta is, szóval teszt és kiderül.
2010. nov. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is késett. Fájt a mellem, szúrkált a bal oldalam szédelegtem stb. Az 5. nap csináltam tesztet ami negatív lett. Nem csináltam többet, vártam, biztosra akartam menni. A dokihoz viszont későn kaptam időpontot, mire eljutottam hozzá már 3 hetet késett. Kiderült, hogy cisztám van és az tartotta vissza. Nekem is azt mondta, hogy menjek vissza hogyha elmúlt. Rá 2 napra megjött, már el is múlt és a ciszta is vele. DE hátha neked nem a ciszta tartja vissza :-) Drukkolok
2010. nov. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,hát reménykedem.Holnap tudok tesztet csinálni,sajnos a teszt nekem nem könnyen elérhetö.Remélem baba lesz.Majd megírom az eredményt.
2010. nov. 15. 09:34
 6/10 A kérdező kommentje:
Halvány pozitív.Juhu,reménykedhetek!
2010. nov. 16. 07:20
 7/10 anonim ***** válasza:
jaj,ez nagyon jó, voltal mar azota dokinál?
2010. nov. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ma vagyok 6 hetes terhes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. dec. 8. 16:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Gratulalok, az utolsó valaszoló vagyok. Es irigy.
2010. dec. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gratulalok!:)
2010. dec. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!