Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lh teszt jóstesztként. Megnézn...

Lh teszt jóstesztként. Megnéznétek ezt a képet? Aki ért hozzá véleményt szeretnék! Már kimutatná? Biztatóak az Lh tesztek? Mikor teszteljek hcg- vel?

Figyelt kérdés

[link]


Az első teszt(10.08) pozitív volt, előtte egy nappal és az utána lévő negatív napon voltunk együtt. A második és harmadik teszt(10.09) egy napon készült, ezek a negatívok. Az utolsó kettő 10.13. és 10.14. (5.-6. DPO) reggeli első vizeletből a teszt csíkok majdnem olyan erősek, mint a kontroll.


2010. nov. 14. 10:59
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen pozitív lett a jósteszt azon a napon amikor meg kellett volna jönnie de csak akkor egyszer csináltam.
2010. nov. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom ha jóstesztként akarod használni a 12. dpo-tól kell kezdened , de az tuti hogy ovu után 5. napból semmit sem tudhatsz meg csak feleslegesen dobálod az ovuteszteket, egyébként szerintem a jósteszt egyébként se ér semmit.
2010. nov. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

én még nem vagyok gyakorlott a jóstesztelésben, de 5-6 dpo az tuti korai még hogy babára utaljon

nem lehet inkább még egy tüszőrepedés?


a jóstesztelés 7-14dpoig ajánlott és akkor is az erősödés a lényeg, ahogy én tudom

azaz 7-12 dpoig látszani kell egy erősödő tendenciának

2010. nov. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
hőt nem mérsz? sztem inkább még egy peteérés...
2010. nov. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Többször volt már nekem is pozitív az ovuteszt a REGGELI vizeletből és nem voltam babás. De azért neked drukkolok!
2010. nov. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Nekem mindig így néztek ki a corax-os lh tesztjeim! :((

Teljesen mindegy mikor csináltam őket!

Neked kívánom,hogy sikerüljön!

2010. nov. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Tudom, hogy korán csináltam, de nem vagyok valami türelmes. Peteérés nem lehet, mert nem olyan a folyásom. Viszont nagyon szurkál az alhasam... Soha nem szokott ilyenkor...
2010. nov. 14. 18:33
 8/29 anonim ***** válasza:

Talán ha holnap reggel is pozi akkor utalHAT babára, és akkor nem valószínű hogy peteérés. Ha holnap nega akkor lehet PÉ.

Bár dpo 5. nap - akkor még meg se indul a beágyazódás nem?

Én drukkolok neked! Holnap írd meg mi lett az eredmény reggel! :)))

2010. nov. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Sajna nincs már itthon lh tesztem, de vagy elmegyek patikába, vagy várok pár napot és tesztelek hcg teszttel. De mindenképpen megírom. A hőmérőzést egy eredményből nem lehet értékelni, igaz? Múlt hónapban mértem párszor. Legfeljebb ahhoz tudom hasonlítani...
2010. nov. 14. 21:57
 10/29 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ahogy írtam nem csináltam tesztet. Viszont leírom a mai érzéseket. Sok testápolós folyás (nem szokott lenni), alhasi szurka, fel vagyok puffadva... Lassan telnek a napok... Annyira reménykedem!!!
2010. nov. 15. 17:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!