Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik gyógyszer jobb?

Melyik gyógyszer jobb?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik gyógyszer jobb? Femibion800 vagy az elevit? Pár hónapja femibiont szedtem, de akkor elvetéltem, most próbálkozunk újra. Barátnőmtől kaptam elevitet, azt kezdtem el szedni. Szerintetek mindegy?
2010. nov. 14. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy.1 babánál elevitet szedtem.Tökéletes volt.41.hét 3000g és 51cm-el született.Vashiányos voltam.2 babánál femibiont szedtem.Ez is jó volt.40.hét 2700g és 49cm-el született.Itt is vashiányos voltam.:)
2010. nov. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Amúgy én is vashiányos vagyok? Barátnőm azért hagyta abba az elevit szedését, mert nagyon meghízott tőle. Nálad voltak tünetek? Én csak 1 hete szedem, de szoktam szédülgetni, sűrűn vagyok álmos. Ez lehet tünet?
2010. nov. 14. 14:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Amikor az elevitet szedtem 10kg híztam a femibionnál pedig 13kg.Nekem ez nem volt sok,mert 50-48kg-ról kezdtem a terhességemet.Senki nem mondta meg,hogy mennyit híztam.:)
2010. nov. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:) Szerencsés alkat vagy akkor! Én ezt sajna nem mondhatom el magamról. Már most úgy nézek ki, mintha 4-5 hónapos terhes lennék...
2010. nov. 14. 14:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, melyik a jobb. Amikor megtudtam, hogy babát várok, a dokim femibion-t ajánlott(először femibion 800-t, majd 400-t). Azt mondta, ez egy teljesen új fejlesztésű vitamin, ami jelenleg legjobb a babának és a mamának is. Hááát mit ne mondjak, az ára is az! De el is kezdtem szedni és egészen a terhességem 5. betöltött hónapjáig szedtem. Majd -saját elhatározásból- áttértem az elevitre. Az elevitet nem szedtem rendszeresen, hetente 4-5 alkalommal. Nem vettem észre magamon semmilyen változást a femibionhoz képest, nálam egyiknek sem volt mellékhatása. (Viszont tény, hogy az elevit jóval olcsóbb!) A babám 3830 grammal és 53 cm-el született... Nem tudom, mi lett volna, ha folyamatosan szedem az elevitet vagy a femibiont... :)
2010. nov. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ladeevit.
2010. nov. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 2és fél hónapja szedem az Elevitet, még nem vagyok terhes de már 3kg-ot híztam... :(
2010. nov. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem a vitamin hízlal,hanem a vitaminok étvágyat csinálnak.Ja éa a másik meg a vitamintól nem lesz nagy baba.:)Óriási téhittek ezek.
2010. nov. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!