Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 01.24-én volt meg a mensim...

01.24-én volt meg a mensim utoljára. 02. 05-én voltunk együtt a párommal. Három napja fáj a hasam, pedig csak 02.21-22. körül kellene megjönnie. Azt hiszem két napja hőemelkedésem is van. Ez lehet már a beágyazódás jele? Ma negatív tesztet csináltam.

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem várj amíg a menzeszed ideje el nem jön, ha késik öt-hat napot akkor tesztelj az az eredmény már biztos lesz. Ha volt fogamzás akkor a beágyazódás után kezd a HCG igazán termelődni előbb a teszt sem mutatja ki. Ha 5-én sikerült akkor kb. mostanra ágyazódott be.
2009. febr. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Valaki nyugtasson már meg, hogy jól gondolom és most költözik be a plakóm.....:(((
2009. febr. 14. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!