Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedves hőmérősök, ki milyen...

Kedves hőmérősök, ki milyen hőmérővel mér?

Figyelt kérdés

Érdekelne hogy ki milyet használ.

Aki digitálissal az csipogásig vagy tovább?

Szerintetek ami olyan mint a higany, csak nem az van benne hanem valami színes valami, az is jó szerintetek?

( Én digitálissal mérek )


2010. nov. 14. 21:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én cumisat.
2010. nov. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Boccs első vok félre néztem :S
2010. nov. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
semmi gond - ez aranyos volt :))))
2010. nov. 14. 21:59
 4/16 anonim ***** válasza:
szerintem a higanyosnál nincs pontosabb, még nekem van ilyenem a többi összevissza mér
2010. nov. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok :)

Most már,hogy a kérdésre válaszoljak :)

Igen szerintem is a régi higanyos lázmérő a legjobb.

2010. nov. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

nekem már sajnos nincs olyan. :(

Köszi az eddigi válaszokat - írjatok légyszi még hogy ki milyennel mér.

2010. nov. 14. 22:06
 7/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én azzal a másik fajta lázmérővel mérek amiben nem higany van hanem az a színes valami!Sajnos a higanyost sikerült összetörnöm!:-(((((

De ezzel is megvagyok elégedve csak annyi,hogy ha ezt mérés után nem rázod le akkor nagyon nehéz később lerázni.

2010. nov. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én miután véletlenül hozzávágtam az asztal sarkához a jó öreg higanyosomat,rögtön szaladtam venni másik lázmérőt,mert hát ugye reggel kell..Először vettem egy olcsóbb digitálisat,ami soha,egyetlen egyszer sem mért normálisan.Utána mérgemben vettem egy drága digitálisat,ami ugyanolyan sz..r volt.Azután berágtam és vattem 700Ft-ért egy analóg lázmérőt,amivel nagyon meg voltam elégedve,csak annyira halvány kék volt benne a folyadék,hogy alig láttam.Aztán sikerült vennem egy másik analóg lázmérőt,amit nagyon szeretek,nagyon pontos,tökéletesen le lehet olvasni,és könnyű lerázni is.Kértem kölcsön egy higanyosat,és ugyanannyit mér mindig mint a higanyos.Igaz,nem volt olcsó,de megérte,mert előtte összevásároltam már egy párat,de egyiksem volt jó.Én az analóg lázmérőre szavazok.

2010. nov. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Én is találtam itthon egy olyat amiben színes valami van, csak nagyon nehéz leolvasni róla a számokat meg tényleg nehéz lerázni.

Kedves utolsó milyen ez a te szuper analógosod? Mert akkor ma felkerekedek és veszek.

Köszi h válaszoltatok!

2010. nov. 15. 07:15
 10/16 anonim ***** válasza:
Higanyossal mérek. A színes folyadékosat nem próbáltam, a csipogós nekem abszolút nem vált be. Higanyosat még lehet venni, én 2 hónapja vettem..
2010. nov. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!