Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol méritek a hőtöket? és...

Hol méritek a hőtöket? és vontok le belöle? Milyen hőmérövel mértek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nyelv alatt mérem, még maradt régről egy higanyos lázmérőm - igazi szerencse...
2011. márc. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hagyományos, de nem higanyos hőmérővel mérek, a nyelvem alatt.

Nem vonok le belőle, mert nem kell levonni. Nem az a lényeg, hogy hány fokot mérsz, hanem hogy az értékek hogyan alakulnak a ciklus folyamán.

2011. márc. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
első vagyok - miért vonnék le belőle? és mit?
2011. márc. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én is szájban mérem,csak nem tudtam hogy abbol le kell-e vonni,mert itt már olvastam olyant hogy kell.bár szerintem se kell.köszönöm a valaszaitokat
2011. márc. 17. 20:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha lázat mérnél, akkor le kellene vonni, de görbevezetésnél nem, mivel ha minden értékből levonsz mondjuk 0,5 fokot, akkor is ugyanolyan alakú görbét kapsz.
2011. márc. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És a sima higanyossal a szájban is 10 percig méritek? Mennyivel ébredés után? Vagy még az ágyban fekve? (bocs a kérdésekért)
2011. márc. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ágyban fekve kell úgy, hogy előtte csak annyit mozogsz, hogy a hőmérőt a szádba teszed.

Én ki szoktam várni a 10 percet, de van, hogy a 2. perc után már nem mozdul.

2011. márc. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!