Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez a görbe utalhat...

Szerintetek ez a görbe utalhat babára? Holnapra nem várom.

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 1. 10:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
szerintem igen :)Ha tényleg Bébi van a dologban, akkor pedig Gratulálok! :)
2011. okt. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem nagyon-nagyon bíztató! :) Nagyon drukkolok! Szerintem lassan tesztelhetsz is már reggeli elsőből. :)
2011. okt. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Húha csajok, köszönöm a válaszotokat!Nagyon izgulok.Keddig várni akarok.Viszont a menstruációm pontosan mindig megjön, viszont előtte 1-2 nappal mindig leesik a hőm, viszont most nem.Nagyon szurkolok hogy minél hamarabb babások legyetek!!:-)
2011. okt. 1. 11:00
 4/16 anonim ***** válasza:
Elég biztató ez a görbe.
2011. okt. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szia! Tök jó a görbéd:)! Egyet nem értek csak! A ciklus.hun mindig szinte rossz helyre húzza be a Pé-t a gép...de mért? Nekem sem oda húzta be mikor volt pém...de sikerült a baba az én Pé-számításom alapján anno :)!Írd meg mizu majd? :)
2011. okt. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Tudom, ez a ciklus.hu annyiból elég gagyi, hogy sosem jól húzza be, de így csak könnyebb vezetni.Remélem babó van a dologban.Majd megírom, hogy mi lett, jövő hét elején tesztelek.Gratulálok a gyerkőchöz!:-)
2011. okt. 1. 15:02
 7/16 anonim ***** válasza:
Csinálj holnap nagyon szoritok :)))))))))))))))))9
2011. okt. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én is szorítok neked! Nagyon bíztató a görbéd, remélem baba van a dologban!
2011. okt. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szia! Csináltál ma tesztet???
2011. okt. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Holnap reggel tesztelek!Mindenféleképpen megírom h mi lett.Köszönöm az érdeklődést.Ma is 37 fok lett a hőm.:-)Megy a drukk mindenkinek.
2011. okt. 2. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!