Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet beágyazodástól egyszeri...

Lehet beágyazodástól egyszeri barnázás?

Figyelt kérdés
Jan.2-án volt peteérésem,tegnap 11-én,egyszeri barnázás volt.Azóta semmi.Mensis tüneteim sincsenek.Ebből valyon mi lesz?Baba v.mensi?
2009. jan. 12. 11:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Lehet egyszeri barnázás a beágyazódástól, így baba is lehet a dologban.
2009. jan. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is jan. 1-2-án volt pé-m, 8-án volt reggel egy pici vérzésem, egy alkalommal. Azóta pedig minden reggel amikor felkelek wc-zés után egy pici barna váladék a wc papiron, de a betéten már nem látszik. Nagyon izgulok én is hogy ebből vajon mi lesz. Remélem nem mensi....Szoritok neked!!! Te mikor tesztelsz majd? Mikorra nem várod?
2009. jan. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
51%

Nekem is akkor volt a pém, de nem barnáztam.:(

Milyen tüneteitek vannak? Mikor teszteltek majd?

2009. jan. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Én tegnap barnáztam,ma semmi sincs,mindjárt megyek tesztért,megcsinálom,bár csak holnap kellene hogy megjöjjön de már nem birom ki addig!majd irom a váaszt neketek!mindenkinek drukkolok!judit
2009. jan. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Rajtam iszonyú fáradtság van, legszivesebben kis sem kelnék az ágyból. A hasam alja nagyon feszül, pisilnem kell járni sűrűn (ez lehet a palástfű teától is), és fel is van puffadva a köldököm alatti részen a hasam. Azt hiszem ezek... Remélem nem mensi lesz a vége. ÉN ugy terveztem hogy ha 16-17-én nem jön meg, akkor tesztelek. Előbb nem szeretnék csalódni.... olyan tesztet szeretnék, ami tutira pozitiv, inkább kivárom, de nem akarok azon filózni hogy most akkor halvány az a csik vagy nincs is ott.....?
2009. jan. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Judit, ird meg légyszi hogy mi lett a teszt eredménye!!! Drukkolok!! 2. válaszoló
2009. jan. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

3.

A tüneteim dettó olyanok mint Neked 2. válaszoló. Csak barnázásom nem volt. Egy alkalommal volt krémes nyákom, de előtte is utána is száraz vagyok nagyon.

Én péntekre nem várom. És bár alig bírom ki én se akarnék tesztelni előbb.


Drukk Judit és írd meg mi van.

2009. jan. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Csajok fél óra és irok!remélem mérvadó lesz az eredményem nektek!Nagyon izgulok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. jan. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

2.

Remélem a tüneteink alapján baba lesz, bár én már sokszor attól félek, hogy ezeket a tüneteket csak bebeszélem magamnak.....Azért kérdezgetek másokat is, hogy tényleg lehetnek -e ilyen tünetek, vagy csak én bebeszélem magamnak? Meg aggódom emiatt a kis barnázás miatt is, de sokan irják hogy nekik is volt és mégis egészséges terhesség lett a vége. Remélem igy lesz. Drukkolok mindenkinek! Judit, várjuk az eredményt.

2009. jan. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
A bebeszélés dettó. Én is attól félek. Én mondjuk vártam a barnázást, de remélem ha nincs is még azért lehet belőle babó is.
2009. jan. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!