Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit szedtetek/*szedtek arra,...

Mit szedtetek/*szedtek arra, hogy teherbe essetek? (Gravida/Elevit; cickafark és utána palástfű tea; E-vitamin; homeopátiás szerek)

Figyelt kérdés
Várom a tapasztalatokat, kedves babára vágyók! A környezetemben sok a kismama, mindenki másra esküszik, gondoltam körbe kérdezek, kinek, mi használt, vagy épp kinek volt valami rossz tapasztalata! Kíváncsi vagyok!
2009. jan. 12. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Én folsavat kezdtem el szedni gyogyszertàros tanàcsàra.

Sokan furcsàn néztek ràm,de nem foglalkoztam senkivel,én szedtem.

3 év probàlkozàs utàn,folsavat szedtem 2 honapos szedés utàn teherbe estem.

Ma màr 33 hetes vagyok:)

2009. jan. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Amiket leírtál mindent próbáltam sőt még a barátcserje kapszulát is ettem.Clostilt is ettem.Még semmi nemsikerült eddig.Már 4 éve próbálkozunk pedig.Dokinál is Voltam.Sok sikert neked hátha valamelyik neked bejön.
2009. jan. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én már mindent szedtem, amit elképzelni lehet.

Ma már csak folsavat szedek, azt sem mindig, mert úgy érzem, csak a pénz megy rá:(

2007 január óta próbálkozó

2009. jan. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én szedtem Hormeel S cseppet, nem segített. Cickafark nem segített.

Aztán a babatervezők otthonáról rendeltem fekete üröm kapszulát, és végre lett tőle hosszú idő után peteérésem. A 2. ürömös hónapban jött össze a baba!

2009. jan. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én nem szedtem semmit ráadásul dohányoztam is. Amikor terveztük hogy jöhet a baba cigi nuku és az első hónapban terhes maradtam. Igen mindenkinek van jól bevált módszere de szerintem 85%-ban nem ezen múlik.
2009. jan. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1 honap mastodynon homeos csepp+1 honap closty=baba
2009. jan. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én gravida+folsav+E-vitamin. Mindezt a tervezett teherbeesés elött 6 hóval kezdtem szedni (csak az esküvő után kezdtünk próbálkozni). Második hóban sikerült teherbeesnem a kislányommal (az elsőben beteg lettem, szerintem az sokat rontott az esélyeken).

8 hós kislány mamija

2009. jan. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi egy éve próbálkozunk, dokihoz most megyünk szerdán.

Szedtem elevit,folsav, e vitamin kapszula, eddíg még nem jött össze a baba.

Remélem megtalálod a módját és hamarosan babás leszel.

2009. jan. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! ;-)

Kedves 7. válaszadó: a Gravidát, a folsavat és az E-vitamint minden nap szedted??? Azért kérdezem, mert én csak felváltva: Gravida, másnap meg folsav és E-vitamin.

2009. jan. 13. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!