Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sajnos régóta évek óta nem...

Sajnos régóta évek óta nem sikerül a baba. Milyen praktikák léteznek hogy esetleg sikerüljön a teherbeesés? Kinek mi segített?

Figyelt kérdés
Gondolok például homeopátiás szerekre , teák , egyéb praktikák , mert a mikroszkóp nekem nem mutat semmit meg az lh teszt sem mindig negatív de a vér eredményem szerint meg van pém. Akkor szerintetek mi a baj?
2009. jan. 12. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
A fèrjedet kivizsgàltàk màr?Ha jol èrtelmeztem a kkor van peteeèrèsed!?ugye?
2009. jan. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

szia.

A páromat kivizsgálták már igen neki jó az eredménye nála nincs baj , nekem minden egyes vérvétel azt mutatja hogy van peteérésem de hiába nézem itthon mikroszkóppal mindennap 55 ször meg hiába veszek lh tesztet az szerint meg nincsen vagyis legalábbis én nem tudtam még rábukkanni arra a napra amikor pizitiv vagy páfrány lett volna.

2009. jan. 12. 13:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a hosszú ideje próbálkozás legalább 1-2 évet jelent,akkor szerintem keress egy meddőségi problémákra specializálódott orvost. Sok minden állhat a háttérben, és önmagában a peteérés nem garancia semmire. Van aki esküszik különböző homeós szerekre, teákra stb., de ezek hatása nem igazán mérhető objektíven.
2009. jan. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is van mikroszkópom, de nagyon régóta nem használom, mert !állandóan! páfrányosodást mutatott. Még mikor menstuáltam, akkor is. LH tesztet 2-szer vettem, mindkétszer mind az 5 tesztnél 2 halvány vonal volt, bármikor néztem :)

2009. jan. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Mindenképpen keress fel egy szakorvost. Petevezeték átjárhatósági vizsgálatra nem küldtek el?

Hormonvizsgálatra is kérhetnél beutalót.

Szedjél terhesvitaminokat és folsavat.

2009. jan. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

sziasztok.

Mindenkinek köszönöm szépen a válaszát.

Az utolsó írónak írnám hogy hormonvizsgálatot végeztek már rajtam és minden eredményem jó , meg voltam hsg-n a bal petevezetőm átjárható csak a jobb el van záródva de úgy megkínoztak hogy végig üvöltöttem az a 20 percet , még egyszer nem csinálnám meg laparoszkópom nem volt a meddőséggel kapcsolatban meg csak annyit tudok írni hogy készülünk oda is kb 1 hónap múlva addigra lesz meg az anyagi háttér de nem tudom merre menjünk hozzánk legközelebb Pécs vagy Tapolca van de nem ismerem egyiket sem de akárhol is remélem segítenek rajtam mert már 2 és fél éve próbálkozunk sikertelenül és nagyon el vagyunk keseredve , de azért annak örülök hogy nem vagyok egyedül akinek nem jött be a mikroszkóp meg az LH teszt.

2009. jan. 12. 18:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudok egy könyvet ezzel kapcsolatban, ha írsz privit megírom hol lehet megrendelni.
2009. júl. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!