Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek pajzsmirigy alulműködés...

Akinek pajzsmirigy alulműködés volt a teherbeesés akadálya mennyi idő után lett meg a kívánt érték és mennyi idővel utána sikerült a baba, illetve kellett e stimulálo gyógyszert szedni vagy sikerült anélkül is?

Figyelt kérdés

4,6 os max tsh tartomány mellettnekem 5,2 lett az értékem sajnos valószinű ezért nem estem teherbe, juniusra kaptam időpontot, mire számítsak mennyi idő míg az érték 2 re lemegy és lehet biztonsággal babát vállani és egyből sikerül is stimuláló nélkül (Closty)?

Nagyon vártuk a babot nem gondoltam h ilyen akadály gördül elénk remélem azért ebben az évben sikerül babásodni


2009. ápr. 18. 09:07
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem egy hónapomba tellet az egész.....beállitották a tsh-t és rá egy honapra tehrbe estem....azelött a párommal évekig probálkoztunk mire rájöttünk mivel van a baj!!!

most 37 hetes terhes vagyok és mindig változik a tsh eredmémyem .....most például 5,3 volt és heti egy szem gyogyszerrel felemelték az adagom...de nyugi aggodalomra semmi ok ...ez ilyenkor természetes!!!

sok sikert nektek a leendöbeli babátokhoz

2009. ápr. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ne haragudj,hogy nem választ írok a kérdésedre,hanem kérdéssel bombázlak! de mi is már egy éve lesz,hogy babával próbálkozunk,túl vagyunk vizsgálatokon (hormon,sperma,lapar.)igaz a hormon még augusztusban,akkor semmi gond nem volt a pajzsmirigyemmel,voltam uh-on is,endokrinológus nézett hormonokat. ám kb. akkor Clostit kaptam,de sajna babás nem lettem. kb. 2-3 hónapja viszont hízni kezdtem hirtelen,fáradékonyabb lettem,és iszonyat székrekedéssel küzdök,ráadásul a ciklusom is felborult,ovuláció nélküli lett. azóta nem küldtek hormonvizsgálatra,de félek,nem e a pajzsmirigyem borult fel,és ez miatt nem jön a baba. szerdán megyek a dokimhoz,akkor megemlítem ezeket neki,mert eddig még nem tettem. Neked volt valami tünete a pajzsmirigy alulműködésnek? Bocsánat még1x,hogy nem hasznos válasszal tudtam segíteni a kérdésedre,csak most kicsit aggódni kezdtem:( köszi előre is a választ!
2009. ápr. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igazából én sem foglalkoztam külön a pajzsmirigyemmel nem is gondoltam h az lehet a hunyó és sajnos az első doki akinél voltam ugy írt fel Clostyl-t h nem nézett semmit két hónap után begurultam és elmentem máshoz aki hormonvizsgálattal indított két nap mulva megtudtam h magas a TsH-m beutalt endokrinologushoz, tünetek annyih havonta 2 szer jött meg és iszonyatos görcsökkel hosszan tartó barnázással előtte is utána ..nem volt pé-m sem emiatt és a fáradékonyság. Így utólag már egyértelmű h ez volt a gond de akkor eszembe sem jutott.Sztem ellenőriztetned kéne..tuti h havonta változik az eredmény ráadásul a babához le kell tornázni 2 esre az értéket..kemény meló lesz de megéri ha sikerül a picike sok sikert neked is
2009. ápr. 19. 13:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon szépen köszönöm a választ, jövő héten megyek a dokimhoz szerdán, mindenképp elmondom neki amit magamon észleltem! Minden jót Neked is,és mielőbbi pocaklakót:)
2009. ápr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!