Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom 20. napján vagyok,...

A ciklusom 20. napján vagyok, szedtem clostyt a hónapban. TEgnap óta olyan érzékeny és fáj a mellbimbóm hogy megőrülök tőle. De ez még túl korai lenne hogy egy terhesség jele legyen vagy nem? És ha nem az akkor mitől lehet?

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Mellékhatás?
2010. nov. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
megtortenhet hogy mar erzed mert clostyval hamarabb van peteeresed (szinte tuti hogy a 14. napon) es akkor valoszinuleg mar megtortent a beagyazodas is. 5-6 nap mulva mar halvanyan tesztelhetsz. En is igy voltam es senki nem hitte el hogy mar ezem. Almos voltam...minden delutan szunyaltam ami nem jellemzo ram es fajt a mellem. Nagyon szoritok!
2010. nov. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Remélem hogy igazad van és akkor lehet baba van a dologban :)
2010. nov. 18. 09:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Neked is PCO-d van?
2010. nov. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A doki szerint nincsen.

Még csak ez a 2. hónap hogy próbálkozunk a babával.

Kaptam clostyt hogy tutira menjünk.

2010. nov. 18. 11:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Köszi! Nekem is szednem kell következő ciklustól, de nekem tele van cisztával mindkét petefészkem:( Csak ezért kérdeztem, hátha tudnál ezzel kapcsolatban segíteni. Szurkolok, hogy sikerüljön!!!!
2010. nov. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én is szurkolok neked :)
2010. nov. 18. 11:28
 8/8 A kérdező kommentje:
33. napon pozitív lett két tesztem is :)
2010. nov. 30. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!