Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így lehet peteérés? Ilyen...

Így lehet peteérés? Ilyen hosszú ciklus esetén sikerülhet a baba projekt?

Figyelt kérdés
2 hónapig clostit szedtem.Meg is hozta a mensimet ami 2009 aug óta nem volt csak 3 alkalommal gyógyszer segítségével.Szeptemberben nem szedtem a clostit és októberben ki is maradt.Aztán 48ik napomon november 6án megjött.De csak 2 napos volt.Ma van a 13ik napom.Tegnap óta erősen szurkál a hasam és a derekam.
2010. nov. 18. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen minden lehet de nem akarlak áltatni ezt a ciklust rendbe kell hozni, mert így nem sok esélyed van. Menj el orvoshoz, és nagyon jó a Premens tabletta erre.
2010. nov. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem a Premens nem segített,mert már adta a doki.Már egy éve próbálnak helyre tenni.De ezek a fehérvári dokik semmihez nem értenek.Már annyira elkeseredtem, hogy bejelentkeztünk a budai meddőségibe.
2010. nov. 18. 10:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el!

Akkor próbáld ki az Aviva tornát. Sok, hozzád hasonló problémáról olvastam, amit rendbe hozott. Könyvből kicsit nehezebb csinálni, mintha órán tanulnád de én a helyedbe mindenképpen kipróbálnám!

2010. nov. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem csináltak semmi vizsgálatot?
2010. nov. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet pcos-d van, vagy inzulinrezisztenciád. Nézd meg ezt az oldalt: www.pco-szindroma.hu Ott van 1 teszt, ha sokminden illik Rád, keress fel egy endokrinológust! Sajna a nődokik többsége nem ért ehhez.
2010. nov. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már túl vagyok az endokrinológuson is....:(Sok sok vizsgálaton is.Az inzulin tökéletes, pedig van súlyfelesleg, de elkeztem leadogatni végre.És a hormonokkal is jó minden kivéve h valami velem született nyavaja miatt hiányzik az az enzim ami autómatikusan meghozza a mensit.Az endokrinológus adta a clostibegitet is és most nagyon reménykedek....Köszi a válaszodat....:)
2010. nov. 18. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!