Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnapra nem varom, a tegnap...

Holnapra nem varom, a tegnap nem birtam es teszteltem egyet, negativ lett, remenykedhetek meg?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Én csak a tapasztalatom írom le...

Én is a nemvárt előtt 2 nappal teszteltem negatívat - és megjött.

De vannak akiknek csak későre mutatja ki a teszt...

Ebben a hónapban pozitív lett a teszt és nem jött meg...

Egészséges babát kívánok!

2010. nov. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is holnapra nem várom! Én még nem teszteltem! Van valami tüneted, vagy érzel valamit???
2010. nov. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Elso valaszolonak nagy nagy gartula a babahoz!!!

MAsodik valaszolonak, talan egy picit hasam mintha gorcsolne,lehet hogy megfog jonni, vagy ki tudja!?Neked valami tunet?

2010. nov. 18. 12:22
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem első terhességemnél 1hét késés után sem mutatta ki.még 1hét kellett a pozitív teszthez.

drukkolok

2010. nov. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is péntekre ill. szombatra nem várom ma teszteltem egyet reggel és nekem is nega lett:( elegem van, már nem is érdekel... sztem igy már nincs is semmi:S:(
2010. nov. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam: ja és tüneteim vannak!
2010. nov. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem ma megjott, sebaj, majd kovetkezo honapban, s hanem azutan!Mindenkinek mielobbi babasodast es sok egeszseget!
2010. nov. 19. 11:56
 8/8 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok.

Sajnálom. És örülök, hogy nem keseredsz el...

Mielőbbi babát kívánok!

2010. nov. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!