Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt e már valakinek olyan,...

Volt e már valakinek olyan, hogy nem jött meg a mensije és 2 napra rá negatív lett a teszt? Most nekem így van, ma teszteltem. Reménykedhetek még?

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:

nekem volt a múlt hónapban, 4 napot késett, 2 tezstet is ellőtem, - lett mindegyik. aztán az 5. nap megjött., remélem te nem így jársz

Sok sikert!!

2009. okt. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem 3 - teszt, majd 11 nap után mensi. :-(
2009. okt. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem akarlak lelombozni,de persze bármikor meg eshet hogy késik, és még se vagy terhes.De persze hallottam már olyat is hogy csak később mutatta ki a teszt,de nagayon ritkán előfordul olyan is hogy csak vérből tudják kimutatni, hallottam már ilyet is.Szerintem ha még egy hét múlva se jelentkezik a mnesi, és a teszt negatív menj orvoshoz.
2009. okt. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
En azok koze tartozom akinek nagyon keson mutatta ki a teszt. Igaz sosem voltak rendszeresek a ciklusaim volt olyan, hogy 26 napos volt es volt olyan, hogy tobb mint 36 nap. Mikor probalkoztunk a babaval a rendszertelen ciklusaim miatt altalaban a 35-dik napon teszteltem mindig (persze ha kozben nem jott meg). Mikor babas lettem ismet teszteltem a 35-dik napon es negativ lett, feladtam a remenyt es vartam a mensit. Mikor nem jelentkezett akkor teszteltem a 39-dik napon ami szinten negativ lett. A 42-dik napon gondoltam, hogy elmegyek dokihoz mert ez mar nem normalis de elotte csinaltam egy tesztet biztos ami biztos alapon es halvany pozitiv lett. :) Utanna ra 3 napra meg mar eros ketcsikos tesztem volt. De ha nallad rendszeresek a ciklusok akkor szerintem inkabb mensi lesz de ha rendszertelenek akkor meg van remeny!
2009. okt. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát köszi,azért várok még pár napot.
2009. okt. 2. 16:35
 6/10 anonim ***** válasza:

Én szerdára nem vártam,másnap reggel teszteltem és negatív lett. Azóta sem jött, sőt lassan kezdek biztos lenni abban, hogy terhes lettem,de nem nagyon merek tesztelni. Azt hiszem holnap reggel (3napos késésnél)...

Hőd hogy áll? Méred?

2009. okt. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Reggel 36,3 volt,most megmértem és 36,6.Ez nem tudom mit jelenthet.??
2009. okt. 2. 18:58
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja,nem is.Bocsi.Reggel volt 36,6 most 36,8!
2009. okt. 2. 18:59
 9/10 A kérdező kommentje:
Konkrétan nincsenek tüneteim,a mellem a szokásosan fáj már 4-5 napja mint mikor meg akar jönni,meg a hasam feszít.lehet h menci lesz.
2009. okt. 2. 19:01
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát igen megjött.Végülis régebben is 28-31 napos ciklusaim voltak,tehát ha késett 1-2 napot nem foglalkoztam vele.De most hogy gyermeket szeretnénk,az az 1-2 napkésés is idegtépő tud lenni.Jót mulatok magamon,kis türelmetlen vagyok :DDMajd a jövő hónap...:DD
2009. okt. 4. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!