Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab után mennyi idő...

Missed ab után mennyi idő után sikerült az egészséges kisbaba? és előtte mi volt a gond?

Figyelt kérdés
Nekem 3hete volt missed ab,és szeretnék már egy másik picurt...:(
2010. nov. 18. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem szeretnélek elkeseríteni, de.......... legalább fél évig nem nagyon lehet (nekem legalábbis ezt mondta a dokim). Képzeld 9 hónapja volt missed ab-om és azóta tegnap volt először ovulációm addig semmi. Már elkezdtem kivizsgálásra járni, mert semmi jele nem volt a mensin kívül, hogy nő vagyok. Még peteérésem sem nagyon volt, viszont mensim meg igen.


Remélem neked minél hamarabb sikerül! Drukkolok!

Nem tudták megmondani, hogy miért történt ez. De azzal nyugtatott a nővérke, hogy az első terhességek 70%-a sajnos vetéléssel végződik.

De ne add fel! Hidd el nekünk is lesz egészséges pici babánk!

2010. nov. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem 7 hetes terhesen elhalt a magzat, be kellett fejezni a terhességet. Nagyon megviselt lelkileg, nem is gondoltam, hogy ez előfordulhat. Mivel az orvosom azt mondta, hogy ilyenkor úgysem jöhet létre egyből terhesség, szabadon szerettük egymást. Azt mondta, 6 hónapot várjunk, amíg regenerálódik a szervezetem. De a természet nem így akarta. A műtét után 2 héttel újra peteérésem volt, és terhes is lettem. Nagyon féltem, hogy baja lesz a babának. De minden jól alakult. Lett egy gyönyörű kisfiam, aki most már 7 éves. A terhesség alatt minden rendben volt, 41 hétre született császárral és 3,4 kg-val. Sok sikert neked!
2010. nov. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

12 hetes uh-n derült ki hogy nincs szívhang, azonnal kórház műtét. Nekem azt mondta a doki hogy minimum 3, de inkább 6-12 hónapot várjunk, ez volt novemberben. Január elején megint terhes voltam :D És szeptemberben megszületett a 4 kilós egészséges kisfiam :D

Szerintem úgyis érezni fogod, hogy mikor állsz készen egy újabb babára. Sok sikert:D Biztos hamar összejön :D

2010. dec. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia,nagyon sajnálom ....!

Orvosa válogatja,hogy mennyi "pihenő időt"javasol.

Úgy tudom,hogy protokoll a 6-12 hónap.

Nekem márciusban a 12.héten derült ki,h nem él már a babám:(

Júliusban már meg is fogant a picilányom.Most vagyok 21 hetes és rendben vagyunk.

Nekem sárgatest elégtelenségre gyanakodtak ezért amikor kiderült,hogy terhes vagyok azonnal elkezdtem Utrogestánt alkalmazni,hüvelygolyó formájában.

Amikor a szervezeted alkalmas lesz a babára,hidd el,hogy megfog foganni.

Nagyon jó egészséget és kitartást kívánok Neked!

2010. dec. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia.Nagyon sajnálom és együtt érzek veled.Nekem sajnos a terhességem a missed abb-al végződőtt mert nem volt szivhangja a babának.Ez volt 2 évvel ezelőtt decemberben.Megvártunk két menzit és márciusban már pozitivat teszteltem.A kiirt időpontra napra pontosan megszületett a kisfiunk császármetszéssel,4100grammal.Most ünnepeltük az első születésnapját.Nekem akkor a dokim azt mondta,hogy 3-4 hónapot várjunk,de mivel a beavatkozás után pontosan 28 napra megjött a menzeszem,ezért februárban már úgy gondoltuk lesz ami lesz és belevágtunk a babaprojektbe.Kivánom nektek,hogy mihamarabb sikerüljön..
2010. dec. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!