Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megnyugtataskent irna nekem...

Megnyugtataskent irna nekem olyan kismama aki sok negativ gondolattal, aggodassal volt tele folyamatosan, de mostmar, azota egy egeszseges kisbaba anyukaja?

Figyelt kérdés
Köszönöm szepen! :) Es minden jot kivanok!
2009. máj. 14. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szia!

na ide én kellek neked! volt egy 11 magzatom,aki beteg volt,és el kellett vetetni! 6 hónap múlva újra próbálkoztunk,és most van egy gyönyörű,egészséges 2 hónapos kisfiam!

hát gondolhatod,hogy ezek után minden uh-ra úgy mentem,hogy gyomoridegem volt,és mindig a legrosszabbra gondoltam! mindig az járt a fejembe,hogy tuti,hogy fog ezzel a babával is történni valami,és nem fogom tudni megszülni! itt se mentek simán a dolgok,mert magas vérnyomással végig a kórházat jártam,túl hordtam 4 nappal,és így magzatvízvizsgálat,ami egyáltalán nem kellemes,és nem is tágultam,így megcsászároztak! szóval hidd el,hogy szerintem nálam jobban senki nem aggódott! de mégis itt ez a kis csöppség,akit imádok! és mindezek ellenére,már várom,hogy jöjjön a kistesó,és ha kell végig megyek még egyszer,de ha kell százszor is mindezeken!!!

minden jót neked!

2009. máj. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
előző vagyok! bocsi 11 HETES magzatom
2009. máj. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia.Én elveszitetem egy 6hetes magzatot.De rá 5honapra ismét terhes lettem és azota van egy gyönyörü 4honapos kisfiam.Csak nyugi,ne aggodj minden renben lesz.Sok szerencsét.
2009. máj. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2 missed AB után, 1 friss kapcsolatban lettem terhes. Végig aggódtam a kicsi egészsége, és a kapcsolat tartóssága miatt.

A 12. hétig veszélyeztetett voltam, majd a terhességem közepén újra az lettem. Rengeteget idegeskedtem! Az utolsó hetekben a baba méreteivel hozták rám a frászt. Be is fektettek a kórházba megfigyelésre.

Persze túlhordtam a babát, pedig szerettem volna sietni haza. :)

Miután elfolyt a víz, 3/4 napot vajúdtam, végül mindkettőnk egészségi állapota miatt császároztak.

Aztán meglett az én gyönyörű Hisztikém, és teljesen EGÉSZSÉGES (azóta is)! :)

Ennyi az én történetem.

Nagyon fontos, h bízz a babádban, és próbálj minél kevesebbet aggodalmaskodni!

Minden jót kívánok!

2009. máj. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!