Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teljesen összevagyok zavarodva...

Teljesen összevagyok zavarodva. Ez most mi lehet? Terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én már nem értem mi van. A mensim kb két napig tartott, rá egy pár napra jöttek furi tünetek, alhasi szurkák, szédülés, étvágynövekedés. A mensim csak ilyen barnás volt, időre jött. Csináltam tesztet, de negatív lett. (Mensi után egy héttel) Azóta, kb. két napja viszont a mellbimbóim nagyon érzékenyek, fájnak, ereket vélek felfedezni az udvarban, és erősebb alhasi fájásaim vannak. Olyan mintha az izmom fájna. Néha szúrkál, néha csak nyilal, mintha izomláz lenne. Nem értem....Mi lehet ez? Nálatok volt ilyen? Nagyon szeretnénk már egy picit, de nem értem. Később volt peteérés? Egyáltalán lehet ez baba?


2010. nov. 18. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
En a helyedben elmennek orvoshoz, mert a terhessegen kivul mas is okozhat ilyen tuneteket.
2010. nov. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de mi más?
2010. nov. 18. 19:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát a feltételezéshez tudni kellene milyen hosszúak a ciklusaid, most hány napra "jött meg", csináltál-e ovu tesztet, vagy vezetsz-e hőgörbét. Ezekből talán lehetne makkolni rajta.
2010. nov. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
28-30 napos ciklusaim vannak most a 27. napon jött meg ez a kis jelentéktelen mensi...ennek már másfél hete...
2010. nov. 18. 19:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Én csinálnék még egy tesztet és ha negatív irány a doki!
2010. nov. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha +, akkor meg pláne! :)
2010. nov. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A 27.napi menzi lehet hogy a beágyazódás volt. Szerintem csinálj pár nap múlva újra egy tesztet. Drukkolok!!!
2010. nov. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!